Časopis Motorbike startuje

Nový měsíčník nahradí tituly MOTORÁJ a SUPERMOTO! Redakční týmy dvou stálic české motocyklové mediální scény uplatní své zkušenosti při vzniku moderního měsíčníku MOTORB!KE. Ten osloví čtenáře nejen SUPERMOTA a MOTORÁJE kvalitním čtením a zároveň přijme závazky vůči předplatitelům.

Časopis Motorbike startuje
První vydání nového standardně 116stránkového titulu se na prodejních místech objeví 25. září 2012 a naváže na službu, kterou téměř patnáct let poskytoval magazín SUPERMOTO a dvanáct roků časopis MOTORÁJ.

Za novým projektem stojí ostřílení šéfredaktoři uvedených měsíčníků Ivan „Scoob“ Bezděk a Pavel Suchý, jejichž více než desetileté zkušenosti a pečlivý výběr nejlepších externích spolupracovníků obou redakcí zaručují kvalitní a objektivní práci. MOTORB!KE tak bude vyváženým zdrojem objektivních informací i motorkářské zábavy a motosportu. Čtenáři zde najdou jak oblíbené a úspěšné rubriky původních časopisů, tak i rubriky nové.

„Každý z obou časáků byl dobrý, ale přece jen to chceme dělat ještě líp,“ říká ke vzniku MOTORB!KU Ivan Bezděk.

Ojedinělost projektu je už v jeho podstatě daná nadšením pro novou věc i atmosférou osvobozenou od složitých komerčních zájmů víceoborových vydavatelství. Měsíčník MOTORB!KE nastartuje rozšířeným vydáním. Do portfolia titulu bude patřit rovněž roční katalog motocyklů a v budoucnu i další moto aktivity.
„Dobrý časopis přijímaný pozitivně všemi stranami by neměl vypadat jako opsaný produktový list,“ komentuje spuštění nového projektu Pavel Suchý. „ Základem jsou objektivita, čtivost, perfektní fotky, fundovaní autoři, čistý design a samozřejmě zpětná vazba. Tohle je jediná cesta, jak vrátit do moto médií důvěru.“

Vydavatelem nového časopisu MOTORB!KE je společnost X Ray media, s.r.o.

X Ray Media, s.r.o.
Vrbova 1427/19
147 00 Praha 4 – Braník

Mobil: +420 608 323 233
E-mail: asistent@motorbike-czech.cz

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 2.00
Známkováno: 12x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.hsq_rijen
Objednat reklamu
TOPlist