Magpul Ronin - Buell 1125R

Přestože Buell šel koncem ledna do likvidace, je stále dost lidí, kteří mají tento motocykl doma, nehodlají se ho jen tak zbavit a pouštějí se do různých úprav. Firmička Magpul se rozhodla předělat model 1125R a výsledek posuďte sami.

Magpul Ronin - Buell 1125R
Tenhle zajímavý design se objevuje čím dál častěji, příznivci moderních linií a futuristických tvarů se můžou kochat pohledem na další koncept sestavený opět na severoamerickém kontinentě. Firma Magpul sice momentálně vyrábí doplňky ke střelným zbraním, ale určitě může a chce rozšířit svoje pole působnosti i na motocykly.
Tentokrát jde o experiment přestavby kapotovaného Buellu a vznikl z toho caféracer s nádechem nového tisíciletí. Podobnost s motocykly od Confederate nelze přehlédnout. Magpul je však narozdíl od nich zatím v ranném začátku.
Momentálně je stroj stále ve vývoji a neví se přesně zda se rozjede větší výroba komponentů, které by byly následně volně k dostání. Celá tahle záležitost by ale mohla být případně inspirací pro Erika Buella, který se doufejme dříve nebo později určitě pustí do výroby svých vlastních kousků...


magpulronin.com

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 2.14
Známkováno: 21x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.hsq_rijen
Objednat reklamu
TOPlist