Ze světa BMW

Co pro své zákazníky nachystala pod stromeček značka BMW? Nové DVD Chrise Pffeifera, nový BMW magazín, účast G450X na Red Bull Knock Out nebo třeba nový Enduro Park v Buenos Aires.

Ze světa BMW

DVD Chrise Pfeiffera

Není snad nikdo, kdo by neznal tohoto jezdce. Před nedávnem přesedlal na BMW F800 a evidentně mu to svědčí. Vyhrál třikrát mistrovství evropy, dvakrát halové freestylové MS a proslulé Stuntwars soutěže v USA. Příští rok bychom se měli dočkat také speciální edice nového modelu BMW F800R v barvách Chrise Pfeiffera.
Kromě turné s Red Bull teamem objíždí exotická místa Evropy, Afriky a Ameriky. Z těchto akcí vzejde každý rok nové DVD. Vydavatel DVD slibuje, že je na něm zachycena skutečná postava Chrise Pfeiffera nejen na motorce, ale i v zákulisí.
"Byla to pro nás dlouhá cesta k tomuto DVD, ale s výsledkem jsme spokojeni," říká Bernd, který je také Chrisův je agent. "Věřím, že je ve své vlastní lize, pokud jde o jeho schopnosti na motocyklu, stejně jako jeho inovace a herectví, takže jsme chtěli, aby to vše DVD odráželo. Bylo natočeno přes 100 hodin syrových záběrů, které jsme půl roku vybírali a stříhali pro finální film na DVD. " Na více než 80ti minutách DVD uvidíte Chrise na cestách, výstavách, seminářích a samozřejmě soutěžích a vystoupeních.

Nový BMW Motorcycle Magazine

V roce 2007 byl v anglickém jazyce vydán první BMW Motorcycle Magazine, který byl vytvořen německou společností MO Medien Verlag GmbH. Časopis byl dostupný na objednávku a hned si získal mezi jezdci oblibu díky vyváženosti reportáží z historie a novinek ve světě značky BMW.
Nyní vychází třetí vydání časopisu BMW Magazine. Obsah je velice obsáhlý a najde si čtenáře ve všech skupinách jezdců BMW. Najdete zde veškeré podrobnosti o nové řadě K 1300, rozhovor s novým šéfem BMW Motorrad Hendrikem von Kuenheimem. V časopise najdete články o několika prototypech BMW, které nikdy nespatřily světlo světa v sériové výrobě, navíc přestavba BMW s boxerem přeplňovaným turbem! Na své si přijdou i cestovatelé, kteří zde najdou cestopisy z celého světa, například americký road trip na výroční BMW MOA rally a mnoho dalšího.

Smets vyřazen z Red Bull Knock Out

Přes veškeré své úsilí byl Joel Smets nucen odstoupit ze závodu Red Bull knock out na pláži holandského přímořské letoviska v Scheveningenu. Legendární závodník na BMW G 450 X, byl po dvou-a-půl hodinách intenzivního boje v hlubokém písku nucen odstoupit pro problém s baterií.
Red Bull Knock Out, známý jako jeden z nejtěžších závodů na pláži, si každoročně vybírá svou daň mezi desítkami jezdců, kteří se postaví na start. Některé z nich opustí technika, další postihne totální vysílení a zbytek pak bohužel musí skončit pro zranění. Na start se postavilo 650 jezdců a pouze 102 z nich vidělo cílový praporek. Video z tohoto podniku můžete vidět zde.

Enduro Park v Argentině

Značka BMW je známá mimo jiné i svými Enduro Parky, ve kterých se majitelé strojů BMW mohou pod vedením špičkových jezdců zdokonalovat v jezdeckém umění v terénu. Nově otevřený areál v Buenos Aires vychází vstříc očekávané vlně zájmu o enduro sport. Blížící se premiéra Dakarské rally na tomto kontinentu bude i velkým povzbuzením pro nadšence do jízdy v terénu. Zákazníci a zájemci o model BMW G450X si tady opravdu přijdou na své.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.hsq_rijen
Objednat reklamu
TOPlist