ktm_zari
BMW představuje inovované modely pro rok 2016

Na ty hlavní novinky příštího roku si budeme muset ještě pár měsíců počkat, ale už nyní se v nabídce bavorského výrobce objevuje několik inovovaných modelů. Od srpna tohoto roku si tak můžeme objednávat například speciální edici R 1200 GS TripleBlack, R nineT s obnaženou hliníkovou nádrží, a také nová zbarvení dalších stávajících modelů.

Asi nejzajímavější v celém výčtu je zmíněná edice R 1200 GS TripleBlack, která, jak sám název ostatně napovídá, je celá zahalená do černých a tmavě šedých odstínů. Od víčka nádrže s metalickou černou, přes černé trubky předních vidlic až po rám, je takřka celý motocykl jen a jen černý. Celek rozbíjí několik málo doplňků, z nichž nejvýraznější jsou krycí plasty chladiče ve stříbrné barvě a šedý zadní nosič.

Další a tentokrát i funkční novinky, se týkají stylového R nineT. Pro rok 2016 budou k dispozici příplatkové vyhřívané gripy ulehčující jízdu v chladných podmínkách. Nás však víc zaujala možnost připlatit si za obnaženou nádrž z ručně broušeného hliníku, která je navíc k dispozici ve verzích se zahlazenými a se zcela obnaženými sváry.

Změn mezi modelovými roky je pochopitelně povícero, nicméně většina se týká už jen stávajících modelů a jejich nové nabídky barev. Pro několik modelů se nově objevuje červená nemetalická Racing red nebo matná černá Monolith, kombinovaná s černou metalízou Saphire.

Informace o redaktorovi

Dominik Valášek - (Odebírat články autora)

Jak se Vám líbil tento článek?
Hodnocení (15x):
Motokatalog.czTOPlist