BMW a 3 divoký kočky

Markus Hofmann je mezi světovými fotografy známým jménem. Často se při focení nových produktů inspiruje přírodou, podívejte se, jak se mu v tomto focení podařilo skloubit přírodu, módu a technologie.

BMW a 3 divoký kočky
Nový superbajk BMW S1000RR si o srovnání s gepardem přímo říká. Však je to taky jediné zvíře, které dokáže vyvinout zrychlení z na 100 km/h za necelé tři vteřiny - skoro stejně tak rychle, jako tento nový model BMW. Kromě rychlosti jsou tu i další směry srovnání - oba jsou elegantní, oba jsou na lobu - S1000RR se snaží ukořistit co nejvyšší příčku v letošním seriálu WSBK.
Třetím aktérem je německá modelka Bonka Steinhauser s úžasnýma uhrančivýma očima. Představte si tu scénu - umělé prostředí v ateliéru s jasnými světly a blesky, k tomu dvě divoká zvířata v neznámém prostředí a nervózní modelka, pro kterou by i malá jizvička znamenala totální pohromu.
Naštěstí vše dopadlo dobře, nakrmené šelmy si na studio za pár hodin zvykly a modelka postupně ztratila vyděšený výraz. Zde je pár fotek ze scény a několik finálních snímků.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist