ktm_rijen
MotoVšem: parta, co to už 10 let dělá jinak

Myslíme si, že nějaký slevový promo kód je k našemu 10. výročí prostě málo. Proto chceme každému desátému, který udělá objednávku na webu, dát celý nákup zdarma! Jsme přeci parta co to dělá jinak, tak v tom pokračujme i nadále.

Dáme Vám prostě celý nákup zdarma! Ne, všem to určitě nepůjde, ale každému desátému! Pravděpodobnost výhry ve sportce je přibližně 1: 14.000.000 u nás 1:10, to je myslím hodně dobrý kurz, obzvláště, když to nic nestojí a můžete jen získat :) .

Pravidla hry jsou jednoduchá. Objednávka musí být :

  • pouze přes e-shop. Každá provedená a převzatá objednávka (internetová) v únoru 2022, je zařazena automaticky do hry
  • s doručením přes přepravní společnost (PPL, GLS nebo Zásilkovnu)
  • zboží musí být dostupné tak, aby Vám bylo doručeno a převzato do konce února 2022, (dostupnost je u produktů vždy uvedena a téměř vždy sedí :)
  • objednávka, nebo její část nesmí být vrácena či stornovaná

20. března setřídíme všechny internetové a realizované objednávky (dle pořadí kdy dorazily) za únor 2022 a každou desátou odměníme poukazem v plné výši dané objednávky. Výherce budeme telefonicky kontaktovat a emailově předáme poukaz s platností na 3 měsíce.

Objednávky vytvořené či převzaté na prodejnách sice nebudou zařazené do této akce, ale příjemné zvýhodnění vás i tak, určitě nemine.

A jak to všechno začalo?

Zdá se to jako včera, kdy se po nocích plnil první eshop položkami a v šatní skříni hromadil první sklad. Psal se rok 2012 a naše plány a sny jsme začali realizovat.
O 2 roky později, jsme sebrali kuráž a otevřeli první obchůdek o velikosti 90 m2 a doufali, že tvrdou prací a přístupem k zákazníkům to ustojíme. Naše volba byla správná …

Náš první obchůdek

... a proto v roce 2017 stojíme v novém obchodě o velikosti 550 m2, vedle Prahy, na Kocandě a přemýšlíme jak a čím ho zaplníme.

Vítej v MotoVšem

Kocanda u PrahyKocanda u Prahy

Ani ne rok na to, je obchod narvaný k prasknutí. Otevíráme novou prodejnu ve Starém Plzenci. Nových 300 m2 plníme jako nic.

Nová prodejna ve Starém Plzenci

Nová prodejna ve Starém PlzenciNová prodejna ve Starém Plzenci

V roce 2020 nám už „Kocanďáckých“ 550 metrů zdaleka nepřipadá tak velkých a proto rozšiřujeme o nové, krásné helmárium, kde na 450 m2 helmy nevystavujeme po stovkách, ale už po tisících.

Kocanda, helmárium.

Kocanda

2022 – je tomu 10 let, kdy děláme, to co nás baví. To vše jen díky Vám (a troše tvrdé práce :) ), za to Vám patří ohromné a upřímné díky!

V březnu oslavíme naše výročí otevřením nové prodejny v Hradci Králové.

Nové prostory v Hradci Králové otevřeme již v březnu 2022.

Tento prostor se velmi brzy zaplní a od 1. března se na vás těšíme.

Informace o redaktorovi

PR článek - (Odebírat články autora)

Související firma
  • MotoVšem

    Kompletní vybavení pro motorkáře a jeho motorku ve velké kamenné prodejně blízko Prahy s dlouhou otevírací dobou. Vybrat vhodné zboží a správnou velikost může pro vás být složité, ale společně to určitě zvládneme. Dokážeme poradit s výběrem nejen úplným začátečníkům, ale i zkušeným motorkářům....
TOPlist