Aplikace Motorkari.cz pro mobilní telefony

Představujeme první mobilní aplikaci pro motorkáře s operačním systémem Android a iOS pro iPhone.

Aplikace Motorkari.cz pro mobilní telefony
Web Motorkáři.cz můžete nejlépe prohlížet na svém osobním počítači. Pro ty, kdo však mají navíc i chytrý telefon se systémem Android nebo iOS pro iPhone, jsme spustili aplikaci Motorkáři.cz. Tam naleznete nejen výpis nejnověji přidaných článků, ale také další užitečné informace a služby, které byste mohli potřebovat když se nacházíte mimo svůj počítač, třeba přímo při vyjížďce na motorce.

Ukázka aplikace pro Android

Ukázka v Google play.

Ukázka aplikace pro iPhone

Ukázka v App Store.

Co tedy nová aplikace pod ikonkou M nabízí a co v první verzi naleznete? Zatím jsme připravili dvě služby, a další budou následovat.

1) Nejnovější články

Po kliknutí na první ikonku "Články", můžete jednoduše listovat mezi třemi záložkami s aktuálním výpisem článků, novinek ze světa motosportu nebo výpisu nejnovějších cestopisů. Budete mít tedy vždy po ruce nejnovější zprávy ze světa motorek. Články bude možné v některé z dalších verzí aplikace komentovat, samozřejmě po přihlášení do účtu na m.cz. 

2) Výpis bodů zájmu pro motorkáře (Poi)

Při vyjížďce na motorce může přijít vhod výpis bodů zájmu pro motorkáře, kterých je v naší databázi více jak 1400 kusů. Body je možné filtrovat podle skupin: moto muzea, motoservisy, motoshopy, dráha na enduro/cross,  hezké úseky, kempy atd. Pokud budete mít v mobilu povolený ukazatel vaší GPS polohy, aplikace sama zjistí místo a ukáže body ve vašem okolí. Navíc je možné po přihlášení přidat k již existujícímu bodu fotografií přímo z mobilu.

Stáhnout aplikaci do mobilu pro Android

Jako všechny aplikace pro Android, i tuto je možné stáhnout z marketu, resp. z Google Play na této adrese https://play.google.com/store. Stačí vyhledat slovo "motorkari.cz".
Přímý link na detail aplikace zde
Aplikace je samozřejmě zdarma. Recenze aplikace na webu Palmserver.cz zde.

Stáhnout aplikaci do mobilu pro iPhone

Aplikaci je možné stáhnout přímo přes App store ve Vašem iPhonu nebo iPadu. Stačí vyhledat slovo "motorkari".

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.02
Známkováno: 54x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.hsq_rijen
Objednat reklamu
TOPlist