journeyman_unor
6. KEMP Motoškoly Bezpečně na motorkce Akademie

24. + 25. 9., Motodrom Písek.
Zážitkový, výukový a zábavný víkend plný motorek - to je pozvánka na 6. ročník akce pro všechny motorkářky a motorkáře od Motoškoly BNM Akademie!

6 moto disciplín / 20 demo motorek 3 značek / spousta ježdění a zábavy po celý víkend

O co ve zkratce na Kempu půjde?

60 motorkářů z celé ČR má možnost si za celý víkend vyzkoušet 6 disciplín – jízdu na technickém silničním okruhu, zapotit se na enduro trati, zasoutěžit si v pravidelnosti jízdy v Yamaha Motoslalom Cupu, nechat se otestovat v krizovém brzdění, naučit se poskytnout 1. pomoc zaměřenou na nejčastější zranění motorkářů a jako vždy - největší lákadlem jsou vyjížďky po krásné okolní krajině na demo-motorkách 3 značek (BMW, Ducati, Yamaha).
A např. BMW ČR to letos vezmou opravdu z gruntu. Jako hlavní partner 6. Kempu BNM totiž pro vás na akci přivezou téměř celou flotilu všech novinek – od skútra C650, přes ikonickou novinku NineT Scrambler a superrychlé S1000RR, až po klenot mezi supercesťáky šestiválcovou K1600GT!
A ty si budeš moci během celého víkendu ukázat na jakoukoli z cca 20 motorek zmíněných 3 značek a na nějakou dobu si je užít doslova dosyta. To vše v rámci jedné zaplacené ceny za Kemp, bez kaucí a dalších poplatků.

Technický okruh - skvělá příležitost potrénovat správně průjezdy zatáček a techniku
ovládání motorky v zatáčkách. Skvělá průprava pro silniční provoz.

Enduro - pod dohledem enduráků-specialistů zvládne enduro i úplný začátečník.
Budou připraveny lehká trať pro úplné začátečníky a těžší pro pokročilé bahňáky.

Akce oficiálně začne v sobotu 24. 9. v 8,00 hod rozlosováním přihlášených motorkářů do skupin, ve kterých bude celý víkendový program realizován. Skupiny jezdců se během víkendu vystřídají na všech připravených disciplínách, které jsou samozřejmě dobrovolné.
A důležitá věc – skupiny i stanoviště jsou řízené a pod permanentním dohledem instruktorů Motoškoly BNM Akademie, takže velmi úzké propojení zábavy a důležitých informací je zde zajištěno maximálně. Přijet můžete ale už v pátek, celý tým BNM tam bude již nachystán a připraven s vámi pěkně zakempovat.

Yamaha Motoslalom Cup, aneb soutěž v pravidelnosti jízdy - vyhrát může úplně každý!

Profesionální záchranáři se zaměří hlavně na specifika 1. pomoci pro motorkáře a na zvládnutí situace u nehody.

Motoakcí je v ČR po celý rok na výběr mnoho. KEMP BNM je však akcí zcela výjimečnou a ojedinělou. A i když se některé firmy (bohužel i „věhlasné“) snaží Kemp BNM kopírovat, nikde nezažiješ takovou atmosféru a komplex služeb a zábavy, jako na Kempu BNM. Originál je prostě jenom jeden!

Těší se na tebe celý tým BNM a instruktoři: Petr Záruba (mistr ČR v Supermoto), Libor Merta a Zdeněk Žabka (úspěšní okruháci), David Vyskočil, Marek Jedlička, Rado Žilinský (enduroví specialisté), Lukáš Souček, Martin Rejchrt, Roman Jakovec (dlouholetí silniční instruktoři a cestovatelé BNM) a další.

Na 6. KEMP BNM se můžeš objednat zde.

A počasí je objednáno pravé motorkářské - ani vedro, ani zima, ani sucho, ani mokro! :-)
Tým BNM Akademie se na tebe těší na 6. Kempu BNM!
www.bezpecne-na-motorce.cz

Večerní program – je vždy výživný! ;-) Soutěže, táborák, muzika, pokec…prostě mejdan!

Demo motorky – nejoblíbenější disciplína, kdy si můžeš během víkendu vyzkoušet jakou chceš, na jakou si ukážeš.

KEMP BNM – velká pohoda a mnoho krásných zážitků a navázaných přátelství na závěr motorkářské sezóny!

Související firma
  • Bezpečně na motorce Akademie

    Naším posláním je zdokonalovat Vás v umění bezpěčně ovládat motorku! Jak název firmy napovídá, naším posláním a současně i povoláním, je naučit vás a zdokonalit v umění bezpečně ovládat vaši motorku. Jakoukoli - silniční, enduro, krosovou nebo okruhovou; v celodenních kurzech, na víkendových kemp...
TOPlist