hsq_cervenec_enduro
MotoTrade v Praze a elektricky

V tom, že jste ve svém podnikání úspěšný, dokazuje několik věcí. Jednak jsou to spokojení zákazníci a s nimi související reference, a pak také růst vaší firmy. Důkazem toho je firma Mototrade. Na trhu je už od roku 2005 a postupem času se z malého prodejce ojetých motocyklů z malé vesničky u Třebíče vypracovali na úspěšného prodejce ojetých motorek se dvěma provozovnami. K domovskému Číhalínu nedávno přidali obchod o rozloze 500 metrů čtverečních v pražském Vestci, který se kromě prověřených ojetých strojů zaměřuje i na elektromobilitu.

Kapitoly článku

Spousta lidí je k budoucnosti elektrických vozítek a motorek skeptická, ne tak Roman Lumbert. Ten v nich vidí budoucnost, a proto jsou i jedním z největších lákadel nové provozovny. Jako hlavní zástupce české značky Kuberg pro hlavní město má na showroomu jejich motorky pro všechny věkové kategorie. Od těch nejmenších až po Freeridera pro dospělé. Vedle českých výrobků můžete prozkoumat i americké, protože tu stojí kompletní řada elektrických motorek Zero, jsou tu ale i zástupci rakouské a bavorské elektrické školy. Nás také hodně zaujala skládací elektrická koloběžka, která by mohla potěšit i ty největší elektrické skeptiky.

Ti by se měli do prodejny tak jako tak zastavit, protože není nic lepšího, než si na věc udělat názor po osobní zkušenosti. Na to v Mototradu hodně sází, takže k motopůjčovně klasických spalovacích strojů přidávají i půjčovnu elektrických. Z těch můžete vyzkoušet Zero DS nebo jednoho ze dvou Kubergů, kompletní nabídku najdete mimo jiné na serveru demojizda.cz. Vyzkoušet si ale můžete po domluvě v podstatě všechno, co je na prodejně. Jediný rozdíl je v tom, že motorky z půjčovny si můžete půjčit na delší dobu a jsou extra pojištěné, zatímco ostatní stroje jsou jen na krátkou zkušební jízdu „kolem komína“. Adresa Vídeňská 362 ve Vestci má pro elektroaktivity více než příhodnou lokalitu. Hned vedle je totiž parkoviště s velkým množstvím nabíjecích stanic, kde můžete elektrostroje dobít, a vyzkoušet, jak že to s tou rychlostí nabíjení vlastně je. Poslední důležitou informací je, že i když se MotoTrade zaměřuje hlavně na ojeté motorky, ty elektrické jsou fungl nové. K novým strojům v nabídce patří i čtyřkolky a kdybyste o to hodně stáli, dokáží vám zajistit i novou motorku s konvenčním motorem.

Dalším lákadlem prodejny je samozřejmě široká nabídka ojetých motorek. Ve Vestci jich je kolem šedesáti a pokud si vyberete nějakou jinou z nabídku, tak není problém ji do Prahy přivézt.
MotoTrade si zakládá na kvalitě prodávaných strojů, takže procházejí důkladnou prohlídkou už při nákupu v zahraničí, další kontrola kvality probíhá po dovozu do Čech, kde se jim dostane základního servisu tak, abyste na nové motorce mohli rovnou odjet. A věřte, že když si motorku na prodejně vyhlédnete, je váš odjezd v jejím sedle otázkou několika desítek minut. Osobně se nám líbí prodejní přístup „ukážu motorku narovinu a nedělám z ní něco, co není“. Abych to vysvětlil. Motorky jsou samozřejmě umyté a připravené, nejsou ale přehnaně přeleštěné, pneumatiky a sedlo nejsou nastříkané leštěnkou, na které se při odjezdu přizabijete a rozleštěné kapoty neskrývají bídu pod nimi, což bývá občas k vidění. Tady jsou motorky takové, jaké jsou a na nic neskrývají. Co jsme viděli, tak ani nemají co skrývat, protože ve Vestci jsou k vidění samé lepší kousky.

Když už jsme načali dovoz motorek, tak tu nejsou jenom stroje se zahraničním původem. Stále větší procento z nabízených mašin pochází z výkupu. Pokud chcete motorku prodat, v MotoTrade se Vám pokusí nabídnout dobrou a férovou cenu, případně svou motorku můžete vyměnit na protiúčet. Protože si Roman a jeho team svých zákazníků váží, tak si v případě, že máte motorku od nich, zasloužíte ještě lepší cenu, než někdo „cizí z ulice“. Pro věrné zákazníky, ale i ty nové, je k dispozici také prověřený servis.

A co ještě najdete v Pražské prodejně? Je to samozřejmě široká škála oblečení a doplňků, které vévodí německé oblečení Büse a jejich přilby Rocc. Své zastoupení tu mají i oblíbené přilby HJC, z doplňků vyjmenujme interkomy Interphone, zámky Abus, kosmetiku Motul, kufry Coocase nebo české doplňky RD Moto. Zkrátka všechno, abyste mohli odjet na vysněné motorce plně vybavení. Jako třeba pán, který si během naší návštěvy přijel pro skútr a přihnal se liják. Ke skútru přikoupil nepromok a mohl v klidu vyrazit domů. Komplexní služby se vším všudy. Tak by to mělo být.

POKRAČOVAT V DALŠÍ KAPITOLE

Kapitoly článku

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 1x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.
Související firma
  • MotoTrade

    Firma MotoTrade se zabývá hlavně prodejem motocyklů, skútrů, čtyřkolek a elektromotorek. Jedná se jak o prověřené ojeté stroje, tak nové motocykly a čtyřkolky. Další sekcí MotoTrade jsou motodoplňky, a kompletní vybavení pro motorkáře, vše je možné objednávat i přes náš elektronický obchod htt...
TOPlist