Martin Krátký - léto 2012

V letošním roce to Martin již roztočil na výstavách v a Brně v Bratislavě. Tím to celé ale jen začalo. Po výstavách se rozjíždí sezóna s nejrůznějšími akcemi a také období nacvičování nových věcí.

Martin Krátký - léto 2012
Jak hodnotíš začátek sezóny?
Přijde mi, že ani neskončila ta předešlá a už je tady nová. Letos jsem jezdil i na ledě, pak jsem v únoru sundal kola s hroty a za čtrnáct dní už jsem byl na letišti znovu. Od března se začíná jezdit po výstavách a sezóna se rozjíždí. Počasí letos vyšlo na jedničku jak v Brně, tak na Slovensku. Jeden den mě překvapilo husté snežení, ale jinak v pohodě.
Po výstavách jsem se vrhnul na trénování nových kousků, abych si trochu rozšířil repertoár. Bohužel jsem si zlomil palec na ruce a je to už měsíc v sádře. Nevím jestli se mi to rozšíření triků úplně povedlo, na nějaký čas jsem z toho kola tréninků a vystoupení vypadl.
Máš nějaké speciální kousky, které tě lákají se naučit?
Tak kousků co bych rád uměl je pořád spousta. Tenhle sport je takový nekonečný příběh, protože je stále co vymýšlet a zkoušet. Uvidíme po sezóně, jestli se něco letos přiučím nebo ne.
Co plánuješ po sundání sádry?

Přes léto bych rád natočil dvě nová videa a také bych se rád zúčastnil velkých evropských závodů v Polsku, Bulharsku a možná v Maďarsku. Ostatní závody jsem se rozhodl pro nedostatek prostředků vynechat. Situace není růžová, ostatně jako všude v motosportu. Na podzim se uvidí jakým způsobem se bude vlastně ubírat moje ježdění v příštím roce.


Prozradíš něco čtenářům o videích, které připravuješ?
Tak jedno video bude klasický sestřih z různých akcí, tam není co tajit. To druhé bude myslím hodně zajímavé, mám nápad co a jak, ale zatím se vše domlouvá. Teď jen jestli to dokážeme zrealizovat.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 10x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist