ktm_duke_890gp
Ducati a Veronika Michlová na tandemu s Vláďou: Mám kolem sebe perfektní tým lidí

Páteční seriál rozhovorů přivítal Veroniku Michlovou, která zastupuje italskou značku Ducati, a ta nám prozradila, na jaké novinky nebo akce se v této sezoně můžete těšit. V rozhovoru uslyšíte vyprávění o začátcích na motorce, o tom, na jaké modely se Veronika těší a také, jak si nečekaně vychutnala svezení na supersportovní bestii Panigale V4.

Není zapnut JavaScript. Tento text má být nahrazen přehrávačem.

Veronika Michlová pracuje pro Ducati pěknou řádku let a v rozhovoru vypráví o vývoji značky na českém trhu, o vlivu nového vlastníka na chod boloňské fabriky a dost zásadním rozšíření modelové řady. Přeci jen, dříve se vše točilo kolem temperamentních supersportů, kterým zdatně sekundovaly nahaté ikony jmenující se Monster v nejrůznějších kubaturách a verzích. Dneska silnice brázdí nesmírně populární boloňské Scramblery, cestovní endura Multistrada a nebo svérázné cruisery Diavel.

Náš tip

Stahujte nezkrácenou verzi v MP3: michlova.mp3

V rozhovoru uslyšíte vyprávění o prvních krůčcích na motorce, o mašinách, které Veronika parkovala ve své garáži, anebo které si vyzkoušela a má k nim velký respekt. Pokud vás zajímá, jak proběhlo seznámení generálním ředitelem Ducati při její první návštěvě v Boloni a jaký na ní udělala fabrika dojem, poslechněte si tento rozhovor.

O čem se mluvilo:

  • O první velké motorce
  • Jak se Veronika dostala k práci pro Ducati
  • O vývoji zastoupení, ale i značky jako takové
  • Co všechno její práce obnáší a co ji baví
  • O novinkách a chystaných akcích

Přečtěte si také:

Informace o redaktorovi

Vláďa Novotný - (Odebírat články autora)
Honza Zajíček - (Odebírat články autora)
Honza Fuka - (Odebírat články autora)

Autoři článku obdrželi prémie 30 Kč od 3 uživatelů. Prémie jsou již uzavřené, děkujeme.
Jak se Vám líbil tento článek?
Hodnocení (0x):TOPlist