Oranžová Sosnová od Racetool

Po pátečním otevření nové prodejny KTM Racetool v centru Vrbovka následoval na okruhu v Sosnové Orange day s možností zkušebních jízd na testovacích modelech nebo svezení na vlastních oranžádách na motardovém okruhu.

Oranžová Sosnová od Racetool
Sobota nás přivítala příjemným polojasným počasím, které dávalo předzvěst výborné akci. Racetool dovezl do Sosnové téměř kompletní onroad řadu (kromě RC8, ta by na motárdovém okruhu o sobě stejně moc neřekla). K mání byl Duke 690, LC8 adventure, 950 supermoto R, 990 supermoto a třešničkou na oranžovém dortu byl Super Duke R vybavený Akrapoviči!
Na okruhu se jezdilo ve dvacetiminutových intervalech, což je dost dlouhý čas na vyzkoušení motorky při rozhodování a dokonalé fyzické vyčerpání. Zájemci o svezení byli registrováni předem přes internet, takže šlo všechno hladce, nikdo nikde nečekal a jízdy probíhaly bez prostojů.
Příchozí měli možnost prověřit i své vlastní stroje KTM. Na to nakonec doplatil jeden z jezdců, který svou Adventure 990 „zaparkoval“ do mantinelu na konci rovinky před depem. Naštěstí to odneslo jen zrcátko a trocha laku.
Ani bahnomilové nepřišli zkrátka. Na ty tu čekaly EXC 125, 250 4T a 400. K tomu Enduro 690 a pro nejodvážnější 950 Super Enduro R. Trať u okruhu byla spíše trialového charakteru a tak třeba kočírování stokoňového superendura dávalo mnohým zabrat. Ale ani v terénu se nic zásadního nestalo, a tak všichni odjížděli spokojeni.
Po skončení volných jízd zaměstnanci Racetool na okruhu ukázali, že o motorkách opravdu něco vědí, a proháněli KTMky po okruhu až se tajil dech. To aby každý věděl, co prodává a co zákazníkovi doporučit.
Na okruhu se kolem mě sem tam prohnala oranžová šmouha. Až v depu jsem si mohl prohlédnout závodní Supermoto 450 jinak než zezadu.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.hsq_rijen
Objednat reklamu
TOPlist