Doprovodný program na výstavě Motocykl

Výstava Motocykl neprobíhala jen v halách, ale také na volných plochách u vstupní brány. Vlevo jsme mohli sledovat umění trialistů, vpravo se pak v pravidelných intervalech proháněla špička českého stuntridingového umění. Jejich bravurní kousky si můžete připomenout nejen na zveřejěném videu zvýstavy, ale také na následujících fotografiích

Doprovodný program na výstavě Motocykl

Martin Krátký

Kdo by neznal borce na dvoutaktní MZ250, který v posledních letech dokáže na soutěžích hodně pozlobit i profesionály na silných litrech. A co o svém účinkování na výstavě říká sám Martin, který na výstavišti vystoupil na letošním „novém“ stroji MZ150?
„Snažili jsme se bavit lidi co jen to šlo, jenže to nebylo ono. Měl jsem poskládanou motorku těsně před výstavou a neměl jsem nic natrénováno. Pauza byla dlouhá a nedávno mi sundali sádru, proto nebyl můj výkon takový, jaký jsem chtěl. Ale na dané okolnosti jsem se ke konci celkem rozjezdil.“

Marek Matoušek

Marek za řídítky své Kawasaki ZX-6R prokázal, že ne nadarmo je nositelem titulu Kaskadér roku. Ovšem hodně pozornosti připoutalo také jeho řádění na čtyřkolce obsazené několika osobami.Aleš Polák

O Alešovi už jsme přinesli několik reportáží a čtenáři našeho webu určitě znají jeho umění i mašinu, přesto mě osobně na výstavišti překvapil několika novými triky, které jsem od něj ještě neviděl.

Pavel Korych

Další krásnou ukázku souhry brutální síly motocyklu a umění jejího ovládání a rovnováhy předvedl Pavel Korych na Suzuki GSXR 1000.

Míra Lisý

Uvnitř v Křižíkově pavilonu B předváděl v rámci akcí zaměřených na bezpečnost motorkářů své kousky Mirek Lisý. Jeho obvyklý stroj, Ducati Monster 695, tentokrát zůstal doma a Míra se v hale proháněl na trialové motorce, se kterou jste se již určitě také na nějaké motocyklové akci setkali. Novinkou byly triky na čtyřkolce, kterou i na kluzké podlaze haly dokázal Mirek pěkně prohnat.

Trial show

V rámci výstavy proběhla na dráze hned u vstupu do areálu dvě kola Mistrovství ČR v Indoor Trialu. Slůvko „indoor“ v názvu neznamená, že by se muselo jezdit v hale, jde o to, že se závodí na uměle vybudované trati namísto někde v lese či skalách. Rozhodně bylo velice zajímavé sledovat osté závody, navíc s komentáři popisujícími jednotlivé fáze a bodování.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.hsq_rijen
Objednat reklamu
TOPlist