Vilner Speed Triple Bulldog

Vilner Custom Bike se rozhodl přepracovat naked bike Triumph Speed Triple a výsledek je vcíe než zajímavý. Jak se vám tato přestavba líbí?

Vilner Speed Triple Bulldog
Není to tak dávno, co se Vilner Custom Bike prezentoval přepracováním BMW F 800 R a na scéně se objevil obávaný Predator. Bulhaři se tentokrát chtěli zaměřit na klasického streetfightera a jejich výběr jen chválíme - Triumph Speed Triple je více než vhodným kandidátem na pořádný showbike.
Na motocyklu došlo k řadě změn, ale na druhou stranu spousta věcí zůstala původních. Vše začíná na masce, kde je jeden sdružený světlomet, dále je zde nový přístrojová deska a řídítka. Masivní nádrž padá k ručně šitému sedlu a krátké zádi. Z profilu každého zaujmou velké boční plasty a pořádný kýl pod motorkou.
Na podvozku se také pár věcí změnilo, jako například přední zlatá vidlice nebo OZ-Racing disky stejné barvy. Kapalinou chlazený tříválec dostal nové sání, přeprogramovanou řídící jednotku a nové tlumiče výfukového systému. Další změny jsou už jen drobnostmi, jako např. nové páčky, zrcátka nebo stupačky.

Video


Není zapnut JavaScript. Tento text má být nahrazen přehrávačem.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 2.12
Známkováno: 16x

Motokatalog.cz

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist