Vilner poladil Ducati Diavel Carbon

Bulharští customizéři a umělci v jedné osobě ze studia Vilner si vzali do parády luxusní verzi Diavel Carbon. Nemožné se stalo skutečností a ďábel je z Ducati cítit na míle daleko.

Vilner poladil Ducati Diavel Carbon
Měsíc plánování a 3 týdny dřiny a potu. To stojí za zrodem motocyklu Vilner Diavel Carbon, strojem s ďáblem v těle. Už od prvního dojmu je jasné spojení "s peklem", k čemuž přispívá nová černá barva a perleťový lak. Zbytek je také správně pochmurně černý.
Ponurost čiší i z nové masky předního světlometu. Kontrast mezi červenou a černou najdeme také na kožených řemíncích, které lemují kapotáž těsně nad chladiči. Jejich červené prošití je krásným detailem. Zadní část je zúžená a zcela nové jsou i červené prvky. Do kolen vás určitě dostane zvuk laděného výfuku, který jakoby vycházel ze samotných hlubin pekla.
Práce každého člena týmu Vilner Studio si zaslouží respekt a uznání. To říkají i samotní rodiče projektu, Ivan Rachkov a Radka Angelova. Všechny detaily nesou otisk každého jednoho pracovníka, který se na motorce podílel.
Tato jedinečnost z motocyklu jako celku jen sálá. Vyroben je na zakázku jen jeden kus. My si myslíme, že je to opravdu krásný kousek a svoje poslání plní dokonale – ďábelská mašina nenechá nikoho klidným!

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.25
Známkováno: 8x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist