Suzuki SV650 jako koncept Rally

Svoji vizi budoucnosti ukázala na výstavě v Osace také další domácí značka, a podobně jako Honda s konceptem CB1100 se zaměřila na retro styl. Suzuki SV650 Rally však není typický café racer, ale motorka inspirovaná designem závodních automobilů ze sedmdesátých let.

Suzuki SV650 jako koncept Rally

Tovární koncept je zároveň důkazem, že se s designem dá pracovat i bez velkých zásahů do originální konstrukce - stačí přidat pár dobře vybraných doplňků a sériová motorka se změní k nepoznání. V tomto případě návrháři odlišili tvář nového SV650 decentní maskou a hlavně párem přídavných světel po stranách hlavního světlometu chráněného drátěnou mřížkou, které připomínají výbavu automobilů při rally závodech.

Boční pohled pak výrazně změnily dva malé panely spojující masku a nádrž, prošívané sedlo se sportovním krytem části pro spolujezdce a výfukový komplet Yoshimura. Jiný je také přední blatník, a clip-on řídítka se zrcátky uchycenými na koncích.

Koncept byl představen na výstavě v Osace, aniž by k němu Suzuki zveřejnila jakékoli další informace. Není tedy zřejmé, zda můžeme počítat se sériovovu výrobou - další osud konceptu bude záviset na reakci veřejnosti. Co myslíte; mělo by esvéčko v takové podobě šanci na úspěch?

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.50
Známkováno: 24x

Motokatalog.cz

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist