LSL Motorradtechnik upravil Husqvarnu Nuda

Zda je nový funbike Husqvarna Nuda po designové stránce opravdu nudná, to nechám jen na vás. Nicméně kluci z ladičské firmy LSL Motorradtechnik se rozhodli Nudu přepracovat a výsledek stojí za povšimnutí.

LSL Motorradtechnik upravil Husqvarnu Nuda
Německá ladičská firma LSL Motorradtechnik si vzala do parády Husqvarnu Nuda 900 a po jejich zásahu vznikl zajímavý naked bike s klasickými retro prvky. Hlavní změny začínají hned u předního světla, kde tradiční kulatý světlomet nahradil moderní hi-tech střiženou masku. Podobné to je i u předního a zadního blatníku.
Hlavní změnou je tvar nádrže, kde LSL Motorradtechnik vsadili opět na klasičtější tvary s bočními otvory pro sání (že by inspirace u Ducati Monsteru?). Nové je i ručně prošívané sedlo a ráfky s drátovým výpletem, které jsou mimochodem o 3,6 kg lehčí než původní kola.
Sériová verze funbiku Husqvarna Nuda je vybavena řadovým dvouválcem o objemu 900 ccm. Původní výkon 105 koní ale tuner lehce zvedl díky nové řídící jednotce, modifikovanému sání a drobným úpravám na výfuku. Změny se dotkly i nastavení podvozku, protože LSL Motorradtechnik snížil zdvih přední vidlice o 60 mm a poladil nastavení zadní centrální tlumící jednotky.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.33
Známkováno: 15x

Motokatalog.cz

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.faber_vespa_duben
Objednat reklamu
TOPlist