Emporio Elaborazioni Morini 3 1/2

Italskému tunerovi motocyklů Emporio Elaborazioni se podařil moc pěkný kousek - přestavba Moto Morini 3 1/2. Nádrž a originální uchycení budíků se nám moc líbí.

Poslední dva kousky, které Emporio Elaborazioni poladil, byly původem ze "Země vycházejícího slunce", proto bylo na čase se podívat zpět po nějakém domácím motocyklu. Základním klíčem ve výběru byla značka (musela být italská) a v segmentu motocyklů se mělo jednat o nějakou známou klasiku. Vybrán byl stroj značky Moto Morini 3 1/2, který perfektně splňoval oba požadavky.
Na motocyklu je nový přední světlomet, dále nádrž nebo ručně šité sedlo. Podsedlový rám byl zkrácen, elektronika vyměněna a za zmínku jistě stojí i budík, který má designově špičkově řešený držák (dle zdrojových informací se jedná o třináctku klíč). Ti pozorní si jistě všimnou i dalších detailů, jako jsou nová řídítka, páčky, stupačky nebo držák RZ.
V neposlední řadě došlo i na modifikaci podvozku a odpružení. Dále je patrné, že tuner Emporio Elaborazioni lehce poladil i motor a výfukové svody.
Jak tento povedený kousek jezdí a jaký má zvuk, můžete zjistit z následujícího videa:

Informace o redaktorovi

Roman Daněk - (Odebírat články autora)

Jak se Vám líbil tento článek?
Hodnocení (16x):
Motokatalog.czmotoguzzi_kveten
Objednat reklamu
TOPlist