Deus W650 od Randyho de Punieta

Závodník královské kubatury MotoGP, Randy de Puniet, připravil pro svoji přítelkyni motocykl, jehož základem bylo Kawasaki W650.

Deus W650 od Randyho de Punieta
Po skončení sezóny 2011 v šampionátu MS silničních motocyklů má většina jezdců královské kubatury MotoGP zasloužené volno, než jim začne další oficiální testování a nové závody. Francouz Randy de Puniet na zimu odcestoval za svou přítelkyní do Austrálie, kde ale počasí momentálně přeje motorkaření podstatně více v našich zeměpisných šířkách. Místo aby si nechal do Sydney poslat svou nedávno pořízenou Ducati Diavel, koupil si raději v Austrálii další stroj. Oslovil tamní firmu Deus Ex Machina Motorcycles, která se zabývá přestavbou a stavbou motorek, a společně se pustili do práce.
Základem nového motocyklu je retro-bike Kawasaki W650. Nový je přední světlomet, vyměněná je přední vidlice, nádrž pochází z Yamahy SR500 a dále prošlo přepracováním sedlo, podsedlová část a záď motocyklu. Tím výčet tuningu nekončí: z obrázků je patrné, že Deus W650 má balonové pneumatiky, nová řídítka a přepracované budíky. U motoru je vidět nový K&N filtr a výfukový systém nahradila jen dvojice ohnutých trubek. Vše je podtrženo zajímavou kombinací barev: oranžová, bílá, černá.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 29x

Motokatalog.cz

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist