ktm_duke_890gp
Rebelhorn Cubby IV - dává vám jistotu za všech podmínek

Seznamte se s turistickým oblečením od Rebelhornu - Cubby ve zcela nové verzi. Cubby IV má nejen nový design, ale také mnohem lepší technické parametry.

PR články jsou placenou formou inzerce. Redakce nezodpovídá za obsah a platnost takto označených článků.

Designéři modelu Cubby IV dbali na to, aby mu dodali moderní turistický vzhled, a bunda a kalhoty ještě lépe padly uživateli. Přidali také delší větrací zip na rukávech a u kalhot odnímatelné větrací panely na stehnech, takže se rozsah větrání téměř zdvojnásobil.
Na hrudníku najdete plně nastavitelné větrací panely, které lze otevřít do poloviny (pomocí systému vybaveného magnetem) nebo je jednoduše zastrčit dovnitř. Na zadní straně jsou zase rozšířené výdechy vzduchu. Díky těmto změnám se výrazně zvýšila nastavitelnost proudění vzduchu v této motocyklové bundě.

Ochrana a odolnost
Turistický set Cubby IV vám poskytne pohodlí za všech podmínek. Je vhodný pro jízdu v teplých i chladných dnech. Odepínací límec funguje v opravdu náročných podmínkách, zvyšuje tepelný komfort a odepínací membrána Reiss vás ochrání před deštěm a větrem. V Cubby IV najdete i termo vložku.

Cubby IV je nejen jednou z nejlepších odvětrávaných sestav na trhu, ale také splňuje vysoké bezpečnostní standardy, a to díky zesíleným panelům Dobby Balistic a chráničům, které projdou nejtěžšími a nejvyššími bezpečnostními testy 2.
Bunda má vsadky z ripstopového materiálu, který je odolný proti roztržení. Vysoce kvalitní potisky z reflexních materiálů zvyšují bezpečnost silničního provozu.

Vysoká kvalita za dobrou cenu
Při vývoji modelu Cubby IV bylo cílem vytvořit ještě technicky vyspělejší produkt, který by byl přizpůsoben potřebám motocyklistů - jejich požadavkům na bezpečnost, pohodlí a estetiku.
Výsledky jejich práce si mohou vychutnat všichni nároční zákazníci, kteří hledají turistický oblek poskytující pocit bezpečí a vysokého komfortu a kteří očekávají moderní design za rozumnou cenu.

Rebelhorn je značka, která se zrodila z vášně pro motocykly, kvalitu a inovace, ale především z vášně pro maximální bezpečnost. Vášeň pro dokonalost v kombinaci s rebelským charakterem umožnila návrhářům vytvořit novou kolekci ve 4 liniích: touring, street, classic a sport.

Informace o redaktorovi

PR článek - (Odebírat články autora)
TOPlist