MX camp v Břeclavi

V rámci zaměření se na bezpečnost jízdy a intenzivního tréninku před začátkem sezóny, pořádá Brabec MX school pod vedením Honzy Brabce ve dnech 27.2. - 3.3. 2013 MX camp v Břeclavi.

MX camp v Břeclavi
Camp je vhodný pro všechny věkové i dovednostní kategorie s omezenou účastí 30 jezdců. Trénink bude probíhat odděleně, a to ve dvou skupinách – předpoklad skupin je 15 začátečníků a 15 pokročilých.
Trénink bude zaměřen nejen na techniku, ale i na rychlost a vytrvalost na motorce. U začínajících jezdců bude trénink zaměřen na správně provedenou techniku jízdy a také na to, jak motorku bezpečně ovládat. U pokročilých bude kladen důraz na rychlost a vytrvalost.
Na jezdce čeká kompletně přestavěná trať v Břeclavi, jejíž parametry budou upraveny tak, aby přesně vyhovovaly všem technickým požadavkům, které budou modelově využity při tréninku.
Tři dny před začátkem campu budou celou břeclavskou trať upravovat zapůjčené bagry od společnosti Strojrent, s.r.o. - od přestavby skoků, přes technické a rychlé úseky až po pomalé zatáčky, takže se je opravdu na co těšit. Takto připravená trať, přestavěna výlučeně pro potřeby kempu, bude jednou z nejlepších a nejefektivnějších možností, jak se připravit na nadcházející sezónu.
Program bude zahájen ve středu 27.2. 2013 v 9 hodin dopoledne, následovat bude 5 dní intenzivního tréninku s moderovanými debatami a s podrobnou konzultací všech prvků tréninků.
Všichni účastníci campu se mohou těšit na dárky od společnosti Shift a DVS, pitný režim a dostatek energie bude zajištěn novým sponzorem Monster Energy. Stravu a ubytování si zájemci zajišťují individuálně.
Cena campu je 6900 Kč. Částka za účast na campu musí být uhrazena nejpozději 10 dní před začátkem campu, na účet vedený u Volksbank, Czech Republic, č.ú.: 3200975818/6800, pod variabilním symbolem 236.
Do zprávy pro příjemce prosíme uvést celé jméno jezdce. Po doručení registračniho e-mailu Vám bude zasláno potvrzení o registraci. V případě, že se jezdec nebude moci campu z jakýchkoliv důvodů zúčastnit, lze celou částku vyčerpat dle další domluvy v individuálním tréninku.
Kapacita campu je omezena - v případě vážného zájmu je nutné se předem registrovat na emailové adrese brabec236@gmail.com v tomto tvaru:

Jméno a příjmení jezdce:
Věk jezdce:
Kubatura:
Dovednostní zařazení: začátečník, pokročilý (vyberte prosím jednu z možností)
Web: http://www.brabecmxschool.cz/
V případě dalších dotazů mne neváhejte kontaktovat na telefonním čísle: 775 266 220 nebo na již uvedeném emailu: brabec236@gmail.com.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 2x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist