Dlouhá cesta na jih

V pátek vychází nový knižní titul a to cestopisná kniha Dlouhá cesta na jih od známé dvojice Charley Boorman a Ewan McGregor, tentokráte po Africe.

Cestovatelská touha dvou dobrodruhů, Ewana McGregora a Chaleyho Boormana,po jejich senzační cestě kolem světa v roce 2004 neutuchla. Poté, co v Africe navštívili UNICEF, bylo jim jasné, že se musí vrátit a blíže se s tímto pozoruhodným světadílem seznámit. A tak se vydali na 24 000 kilometrů dlouhou dobrodružnou výpravu, při které se setkali s tím nejobtížnějším terénem a těmi nejpřátelštějšími lidmi na světě.

Při jízdě velkolepou krajinou, často v extrémních teplotách, čelili Ewan a Charley nejtěžším zkouškám svého života. Se svým příznačným humorem popisují dramata, nebezpečí a ryzí potěšení z další společné jízdy, tentokrát skrze kontinent plný divů a zázraků.
Část trasy s nimi projela i McGregorova manželka Eve.

Osmnáct zemí. Dvacet čtyři tisíc kilometrů. Dva motorkáři. Jedno úžasné dobrodružství…
V pořadí druhé dobrodružství známé herecké dvojice, tentokráte Afrikou. Cherley Boorman glosuje: Vzpomínám si, jak to začalo. Bylo to jednoho pozdního pátečního večera v říjnu 2004. Byli jsme v naší staré kanceláři na Bulwer Street. Všude byly krabice a kusy papíru, a veškeré vybavení bylo pryč. Několik minut jsme tam jen tak stáli a přemýšleli. Tady začala celá naše cesta "Na motorce kolem světa". Tady jsme to všechno plánovali, kontrolovali mapy; tady jsme poprvé uviděli ty motorky. Bylo to za námi. Objeli jsme svět. Byla to obrovská cesta. Impozantní dobrodružství. Ale teď už bylo po všem. Na zdech pořád ještě visely mapy a my zase stáli před nimi.
Ewan na mě mrknul. "Co říkáš, Charley?" "Nevím." "Jižní Afrika, nebo možná Indie?" Podíval jsem se na něj: "Co takhle projet Afriku?"


Pro prvních 50 objednávek (a pak každá 5.) máme připraveno triko ZDARMA.

Pro návštěvníky MOTOSALONU v Letňanech máme připravenou další akci - kdo si koupí obě knihy od výše uvedených autorů na veletrhu získá triko zdarma (platí do rozebrání, ale trik je docela dost...)

Poštovné nad 600 Kč je u nás zdarma a pro registrované uživatele máme
navíc 3% slevu.

Zároveň vychází dotisk titulu Na motorce kolem světa

www.bodyartbook.cz

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.14
Známkováno: 7x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.k2moto_kawa2
Objednat reklamu
TOPlist