Celebrity Beach Cup 2012

V neděli 26.8.2012 ve Žlutých lázních v Praze se koná už 3.ročník charitativní akce s názvem " CELEBRITY BEACH CUP 2012". Jedná se o beach volejbalový sranda turnaj z něhož jde celý výtežek na fond "DOBRÝ SKUTEK". Na své si přijdou i fanoušci motorsportu.

Celebrity Beach Cup 2012
U stánku firmy Suzuki Mot art, se bude živě promítat závod MotoGP z Brna a bude probíhat i soutěž s motorkami na dálkové ovládání, kdy výherce získá zdarma zapůjčení motocyklu na víkend. Akce se účastní známe osobnosti z řad herců, hereček, zpěváků, zpěvaček, sportovců, moderátorů, modelek a Miss a dále špičkový profesionální volejbalisté např. Michal Palinek, Michal Růčka, Pavel Rotrekl atd.
Každá VIP osobnost dostane do teamu jednoho nebo dva profesionální volejbalisty a hraje se celý den turnaj. Během dne bude probíhat po Žlutých lázních dobročinná sbírka. Vyvrcholením celého dne bude předání finančního výtěžku z celé akce patronce Miss Lucii Křížkové Váchové. Během dne zazpívají zpěváci, kouzlení pro děti s Pavlem Kožíškem, proběhne několik exhibic (Thai box, freestyle footbag, beachvolejbal) módní přehlídka, skákací hrad, masáže, projížďka na koních, svezení v supersportovních vozech atd.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 5x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist