ktm_rijen
Motohouse katalog motorek a čtyřkolek 2017

Je nám velkou radostí vás už po devatenácté přivítat na stránkách katalogu Motohouse a popřát vám příjemné čtení i snění. Celkem na 212 stranách je pro vás připraven popis 324 strojů, přičemž 92 z nich jsou novinky pro sezonu 2017. Ideální na dlouhý zimní čas…

Svět se mění, póly se přesouvají. A teď nemám na mysli ty magnetické ani zeměpisné, zůstaneme v mikrosvětě motorek. Před pár dny jsem vzal do ruky deset let starý katalog Motohouse, abych v něm našel nějakou informaci, a nestačil jsem se divit. Kategorie cestovních endur ještě vůbec neexistovala a motorky, které by se do ní daly zařadit, šlo spočítat na prstech u rukou. Dnes? Jedna z nejnabitějších a výrobci nejpodporovanějších kategorií. A to je teprve začátek vší té velké proměny.

Letos totiž přilítla ruka, v dlani držela skalpel a řízla. Ta ruka přilétla z Bruselu a jmenuje se Euro 4. Nechám stranou spekulace o důležitosti takových předpisů či politiku, ale spíš poděkuju. Byly to totiž velmi jednoduché počty – prodáváš se, dobře, investujeme do tebe a upravíme tě pro novou normu. Neprodáváš se, tak tě prostě ukončíme.

Zajímavé bylo sledovat, že skalpel nejvíc říznul do dvou kategorií, které právě před deseti lety patřily k těm stěžejním, tedy supersportů a chopperů & cruiserů. Ta tam jsou ostré japonské šestky, stejně jako vymřely obří křižníky s nablýskanými dvouválci – ty to schytaly nejvíc.

Přesto ale nemůžeme říct, že by letošní rok měl být nějaký ochuzený, to rozhodně ne. Motorek je plus minus stejně jako vloni, něco skončilo, jiné začalo. A rozhodně se našlo pár nových kousků, u kterých se nám zastavilo na chvíli srdce a u kterých stojí za to zatoužit je mít. Možná i proto přibyla kategorie Heritage. A do jedné klasické sekce jsme nově přidali i písničky, snad pro inspiraci.

Motohouse katalog motorek a čtyřkolek 2017
…v prodeji od pondělí 19. 12. 2016.
Cena: 159 Kč (na Slovensku 5,80 €)
Elektronicky pak o 40 Kč levněji na:
FLOOWIE: http://www.floowie.com/cs/zobrazeni/mkt-2017
ALZA: https://www.alza.cz/media/motohouse-katalog-d2172088.htm
FRAG.CZ: https://www.frag.cz/casopisy-noviny/motohouse-katalog-1-2017
nebo již brzy v aplikaci, kterou najdete na App Store nebo na Google Play.

 
Jak se Vám líbil tento článek?
Hodnocení (4x):TOPlist