journeyman_cerven_cfmoto_sport
Motohouse 12/2017

Letos si motocyklový svět počkal. Většina světových výrobců si nechala představení novinek až na listopadovou výstavu v Miláně. Přinášíme kompletní přehled těch nejzásadnějších novinek, včetně testů několika z nich. Pro pamětníky pak jako lahůdku vypíchněme přehled všech MH katalogů, které jsme vydali během 20 let – ano, máme výročí, a tak slavíme…

VELETRH EICMA – NOVINKY 2018
Milánský veletrh EICMA je za námi a rozhodně toho nepřinesl málo. Žádný z výrobců nezůstal stranou a tady máte všechny novinky 2018 pěkně pohromadě a s obrázky. Zjevně převažují modely kategorie Haritage, ale když to projedete řádně, tak si vybere každý

MH EXKLUSIVE – zbrusu nová Ducati Monster 821
Pětadvacet let. To už je slušný číslo. Monster slaví a Ducati nám jako dárek naservírovala inovovaný model 821. Tak jsme se za ním vydali do Itálie.

MH TEST -Moto Guzzi V7 III Special
U Moto Guzzi stále umí postavit motorky, v kterých je pořádný kus sprosté řezničiny a krása nevinnosti zároveň. Bůh ví, jak to dělají.

MH EXKLUSIVE -Sršeň a Bridgestone R11
Poslali jsme našeho šumavského krále na test nových sportovních Bridgek a on se nám vrátil s hubou od ucha k uchu. Zase!

MH TEST - BMW K 1600 B
BMW chtělo baggera, tak si ho postavilo. Z toho největšího, co v garáži našli. Ale my ho nedali otestovat tomu největšímu, nýbrž tomu nejšílenějšímu. Tahle motorka přece musí lítat po zadním!

MH TEST - Indian Scout Bobber
Podívejme se pár let nazpátek. Dal se na cruiseru potkat mladej kluk ve skejťáckých botech a s kšiltovkou u pasu? Dost těžko. Ovšem časy se mění.

20. let s Motohouse Katalogem motorek
Motohousí katalog motocyklů oslaví za pár dní své velké výročí. Dohromady po dvacáté vydáme tuhle prémiovou motorkářskou publikaci a to je moment, který jistě stojí za malé ohlednutí…

MH TEST - Husqvarna Enduro 2T
Říkal někdo, že dvoutakt je už dávno mrtvý? Nové Husqvarny vás velmi přesvědčivě vyvedou z omylu!

MH TEST - Honda CRF250 Rally
Pár samolepek, větší nádrž a nová maska. Bude to Hondě stačit pro endurko s objemem dvě stě padesát? Vydali jsme se to zjistit na polňačkách, cestách i necestách směrem z Prahy až do lesů za Mladou Boleslav…

MH TEST - BMW S 1000 XR vs. KTM 1090 Adventure
Malá exkurze do zákulisí MH ve chvíli, kdy proti sobě postavíme motorky, který jsou si na stojánku vedle sebe docela podobný, ale duše mají někde naprosto jinde…

MotoGP – Marečkova hra 2017
A je hotovo! Letošní sezona MotoGP je u konce a rozhodně byla plná napínavých chvil a překvapení. Honza Karásek pro vás připravil shrnutí.

Ohlédnutí - Ángel Nieto, mistr malých kubatur
Osud mu vyměřil sedmdesát let života. Života beze zbytku spojeného s motocyklovými závody. Svými úspěchy se řadí mezi největší legendy Grand Prix, a přestože dnes již není mezi námi, tak to všichni dobře víme – legendy žijí věčně.

084 Český road racing 2017
Road racing je na vzestupu. Není však úplně vše tak v pohodě, jak by se mohlo na první pohled zdát. Poslední závod sezony se odehrál v Dymokurech

Cestopis Srbsko a Rumunsko
Ten náš Gas celej rok poctivě maká, a tak jsme ho zabalili a s dlouhotestovanou KTM 1290 Super Adventure T poslali na Balkán, ať si taky trochu odpočine. A jak se zdá, i on se umí jen bohapustě poflakovat.

MH RATING - menší sestřičky
Bývalo to běžné, každá značka měla v nabídce model s velkým a menším motorem, nejlépe ve stejné koncepci. Zjednodušeně se dá říct, že ke každému litru existovaly vždy taky šestistovky. Co se změnilo a proč tomu tak už dnes ani zdaleka není?

REPORT - All Ride Show 2017
Poslední říjnové dny obsadily už podruhé areál pražské Továrny motorky, konkrétně customy. Výstava All Ride Show ukázala to nejzajímavější z české scény, doplnila to pár kousky ze zahraničí a především svojí neodmyslitelnou atmosférou.

Velké srdce - Sultans of Sprint
V návaznosti na All Ride Show ještě něco o závodech sprinterských speciálů, které se jezdí napříč Evropou. Tam, kde touhu po vítězství doplňuje styl a hlavně zábava.

Info z bláta - Yamaha MX Pro Tour 2017
Tři nabroušené kousky motokrosových modelů od Yamahy připravené na trati ve Vranově u Brna slibují jednosměrnou vstupenku do victorYZone. Roman se ten den očividně vůbec nenudil.

Klasik test - Yamaha Fazer 600
One ticket to Tokyo please. Vyrážíme vstříc vytouženému souboji k Domu modrých listů. Kdo zná, ten už dozajista ví…

Nový tištěný Motohouse 12/2017
V prodeji od pondělí 20. listopadu 2017
cena časopisu 99 Kč (SK verze 3,80 €)
roční předplatné 850 Kč, 899 Kč s katalogem (SK roční předplatné 29 €)

info předplatné: www.send.cz
Více info na www.motohouse.cz

Elektronicky stahujte nyní na APPLE či na GOOGLE.

V digitální podobě:

Jak se Vám líbil tento článek?
Hodnocení (3x):TOPlist