husqvarna_naked
Motorbike katalog motocyklů, skútrů a čtyřkolek 2014

Rok se s rokem sešel a je tu zbrusu nový Motorbike katalog motocyklů, skútrů a čtyřkolek na českém trhu 2014.

Popisovat detailně, co v katalogu najdete, nám připadá lehce hloupé (co byste v něm asi tak mohli najít, když jde o katalog motocyklů, skútrů a čtyřkolek – výčet hlodavců, vyskytující se v naší republice, asi těžko, že).
Takže spíš než CO, tak JAK. A ještě předtím KOLIK, protože od loňského, prvního vydání Motorbike katalogu, jsme rozšířili záběr – vloni obsahoval náš katalog cca 400 kousků, letos v něm naleznete přes 600 modelů! Což ovšem v žádném případě neznamená vyšší cenu katalogu, ta zůstává stejná jako minule, tedy 139 Kč.
Samozřejmě jsme zachovali kvalitu vazby i papíru, přeci jen jde o publikaci, která vás bude provázet celý příští rok, a nechceme, aby po pár prolistování připomínala trhací kalendář.
Tak, a teď tedy JAK je Motorbike Katalog uspořádán. Stroje jsme tentokrát rozdělili do jednotlivých kategorií, tedy Supersport, Naked, Tourer, Adventure, Custom, Cross & Enduro, Skútry a Quad (čtyřkolky jsou navíc děleny na dětské, sportovní, relaxačně – pracovní a Side by Side).
U každého biku naleznete nejen jeho charakteristiku, ale i osobní názor našich redaktorů – buď v odstavci Z testování (pokud jsme měli možnost si onen model vyzkoušet), případně v odstavci Prognóza (jestliže se jedná o novinku). Nechybí ani tabulka se základními technickými údaji (pro ty, kteří potřebují vědět o motorce úplně všechno, jsme samozřejmě zařadili na konec katalogu i tabulku mnohem obsáhlejší).
No a jako bonus jsme pro vás připravili krom tradičních Konceptů a rarit i Malého průvodce po Evropě, který vám přiblíží několik evropských zemí z pohledu motorkáře – takže jestli se do některé z nich chystáte na dovolenou, budete vědět, na co se máte připravit.
Doufáme tedy, že se vám Motorbike katalog motocyklů, skútrů a čtyřkolek 2014 bude líbit a že vám zkrátí čekání na příští sezónu – a hlavně že v něm najdete to, co hledáte: ať už je to váš příští bike či třeba skútr pro partnerku, nebo čtyřkolka pro vašeho potomka. Přejeme příjemné čtení!
p.s. Motorbike katalog motocyklů, skútrů a čtyřkolek na českém trhu 2014 najdete samozřejmě v nezkrácené verzi i v elektronické podobě na www.publero.cz, nově i na www.floowie.cz.
Jak se Vám líbil tento článek?
Hodnocení (6x):TOPlist