ktm_rijen
Motorbike 9/2016

Letošní prázdniny jsou sice již minulostí, ale nepropadejte melancholii, protože pro zlepšení nálady je tady zářijové vydání Motorbike. I tentokrát jsme si pro vás připravili pestrou paletu testů a témat, které se točí kolem světa dvou kol. Nechte se tedy inspirovat třeba k výletu nebo vyzkoušení některého z motocyklů: vždyť motorkářská sezóna ještě nekončí a babí léto má něco do sebe - v sedle motorky samozřejmě.

Testy

Aprilia Tuono 1100 Factory

Jindra si jako majitel Aprilia Tuono 1100 dal hodně záležet, aby Factory verzi svého oblíbeného stroje pořádně prozkoumal a zhodnotil, jak se povedla.

Yamaha XSR 900 60th Anniversary

Jedna z nejočekávanějších novinek letošního roku, navíc v blýskavých výročních barvách, se v redakční garáži ani na chvíli neohřála a tak si můžete přečíst hned dva názory a zjistit, jestli Yamaha XSR 900 naplnila očekávání Libora i Judity.

BMW R1200GS Triple Black

O GéeSu toho bylo napsáno už hodně. Vlajková loď německého výrobce skončila v rukou Pajinexe, který posuzuje stroje hodně přísně a když se mu něco nelíbí, nebere si servítky. Obstál Triple Black v jeho testu nebo mu vyhlásil válku?

Harley-Davidson XL 1200CX Roadster

Novinka Harley-Davidson Roadster se ve Scoobových drápech pěkně zapotila. Jaký je jeho verdikt nad derivátem Sportstera se můžete dočíst v tomto čísle.

KTM 690 Duke a KTM 690 Duke R

Pod názvem článku Stroj času najdete hned tři názory na tyto dva „Vévody“ od KTM. Jak se na nich vyřádili Jindra, Judita a Petra zjistíte v desetistránkovém testu. Předchůdce tohoto stroje navíc ve své garáži jako svou první motolásku ustájila svého času i Judita, porovnání je o to zajímavější.

Honda SH300i

I skútry se podílí na našem trhu nezanedbatelnou částí a tak se pravidelně věnujeme i jim. A že třístovková Honda SHi není žádný lajdák, se koneckonců můžete přesvědčit asmi.

Je toho samozřejmě mnohem víc. Opět jsme zamířili s KTM 1290 Super Adventure na cesty, a i tentokrát to bylo Rakousko, konkrétně Mariazell. V Techmánii jsme si posvítili na náklonovou brzdu, kterou do svých strojů usazuje BMW, vydali jsme se do Itálie na dnes již tradiční akci Stratos Alpen Tour a podívali se na zoubek Mal Minibike Akademii Masarykova okruhu.

V seriálu Jak na věc se tentokrát skouzneme dolů z kopce, v Moto GP se koukneme, co se dělo na Red Bull Ringu a Masarykově okruhu, a když už jsme u brněnské Grand Prix, tak můžeme zmínit rozhovor s Calem Crutchlowem, který tu poprvé okusil vítězství v Moto GP právě oné deštivé neděle. Pak se přesuneme na přírodní okruhy, kde si Napětí až do konce užijete na ČTT a IRRC v Hořicích.

Příznivci dragsterů se mohou těšit na Nitrolympx v Hockenheimu a motokrosové nadšence potěšíme reportem MXGP ze Švýcarska. Dále tu máme Offroad Maraton, který se po letní pauze přesunul do Milovic, a KTM ECC Cup z Vysokého nad Jizerou. K tomu přidejte ještě pohled na Pilníkovo uskákané pozdní odpoledne a hlava za vám zatočí ze speedway. Nezapomněli jsme ani na „redakce testuje“, kde Pavel otestoval krční chránič Ortema, na soutěže, které máme v zářijovém čísle hned dvě, k tomu pár zajímavých tipů v toolboxu a novinky v aktualitách. Tak. a teď by to mělo být vše. Nebo ne? Mrkněte sami.

Motorbike 9/2016 vychází ve středu 7. září 2016.

Plná, nijak neomezená verze Motorbike, je k dispozici samozřejmě i v elektronické podobě a to na: https://www.alza.cz/ nebo http://www.floowie.com/

Tištěné předplatné je možné objednat prostřednictvím e-mailu: predplatne@motorbike-czech.cz. Neuteče vám tak už žádné číslo Motorbike.

Více informací na: http://www.motorbike-czech.cz nebo na https://www.facebook.com/motorbike.cz

Cena: 89,- Kč

 
Jak se Vám líbil tento článek?
Hodnocení (2x):TOPlist