reline_unorNapište recenzi vaší moto-výbavy

Server Motorkáři.cz vyzývá své čtenáře: Podělte se s ostatními o zkušenosti s vaší výbavou na motorku! Zajímavé a hodnotné příspěvky budou odměněny!

S pořizováním výbavy nastává vždycky spousta otazníků. Je lepší textil, nebo kůže? Která přilba je tišší? Je ten nepromok skutečně tak nepromokavý? Jak budou tyhle gumy držet za deště? Ačkoliv tyto informace hrají při výběru výbavy zásadní roli, v popisu produktu se málokdy objeví a před koupí je ani nemáme možnost ověřit. Při výběru výbavy se tak většinou rozhodujeme podle ohlasů motorkářů, kteří už mají s danou výbavou nějakou zkušenost a kteří ji už měli možnost „otestovat“ na vlastní kůži.
Na našem webu už několik let funguje sekce Vybavení na cesty, kde testujeme nejrůznější motocyklovou výbavu. V současnosti je však na trhu tolik různých druhů a značek motocyklového oblečení, příslušenství a doplňků, že prostě nejde otestovat vše. Proto se obracíme na vás, naše čtenáře. Máte výbavu, o níž si myslíte, že je kvalitní, a kterou byste doporučili ostatním? Nebo vás naopak nějaké oblečení nebo doplněk totálně zklamalo? Neváhejte a napište recenzi! Zhodnotit můžete jakýkoliv druh moto-výbavy: přilbu, rukavice, boty, termoprádlo, navigaci, brašny, pláště, intercom… Záleží jen na vás a na výbavě, kterou při svých cestách používáte.

A jak má taková recenze vypadat?

Základem by měl být detailní popis předmětu a proč jste si danou věc pořídili (např. chtěl jsem přilbu, která bude tichá i ve vyšších rychlostech). Jak dobře se shání, jaký je poprodejní servis, zkušenosti s přístupem dodavatele k reklamacím? Dále bude důležité popsat způsob provozování, tedy za jakých podmínek a pro jaké účely a jak často (jak dlouho) jste svou výbavu používali (např. s naloženým kufrem jsme vyrazili na týden k moři). Na závěr potom musíte výbavu zhodnotit – měli byste tedy vypíchnout plusy a mínusy daného výrobku, doporučit, komu je a komu není určen. Důležité je také konstatovat, v čem výbava vaše očekávání splnila a v čem vás třeba naopak zklamala a zda odpovídá kvalita ceně, případně můžete porovnat se stejným výrobkem jiné značky (pokud už máte zkušenost). Nezapomeňte připojit fotky recenzované výbavy (15-20 ks), pořízené ideálně hned po koupi, v průběhu používání a na konci životnosti výrobku.

Články můžete vkládat přes naše webové rozhraní zde.

Těšíme se na vaše recenze. Nejlepší články budou zveřejněny a odměněny!

Informace o redaktorovi

Motorkáři.cz - (Odebírat články autora)

Jak se Vám líbil tento článek?
Hodnocení (15x):


TOPlist