reline_unorJAPACO přináší chladící a vyhřívací oděvy Techniche

Brněnská firma JAPACO nabízí motorkářům zajímavou novinku do nadcházející sezóny – chladící a vyhřívací oděvy značky Techniche, které využívají nejmodernější technologie HyperKewl a HeatPax.

Začíná nová sezóna a s ní nastane, jak všichni doufáme, spousta hezkých dnů jako stvořených k vyjížďce. Ne vždy však počasí motorkářům přeje. Co dělat, když je příliš velká zima nebo zase až nepříjemné vedro, ale touha jezdit je i přesto silnější? Odpověď přináší brněnské JAPACO se svou nabídkou oděvů Techniche.
Výrobky Techniche využívají moderní systémy, které byly vyvinuty pro americkou armádu. HyperKewl je speciální materiál, ze kterého se šijí chladící oděvy. V čem výjimečnost HyperKewlu spočívá? Oblečení nebo jeho doplněk stačí na pár minut namočit do vody, zlehka vymačkat vodu (nekroutit) a bude vás 5 – 10 hodin chladit. Vše je přitom naprosto suché. HyperKewl dokáže snížit teplotu oproti okolí až o celých 10 °C. Díky oblečení Techniche, které na český trh přináší JAPACO, můžete být příjemně ochlazeni i vy. V nabídce najdete například chladící vestu, nákrčník, náramek, šátek nebo čepici, které vám zpříjemní horké letní dny nejen na motorce.
To ale není vše. JAPACO totiž nabízí také vyhřívací oděvy a doplňky z produkce Techniche, které využívají technologii HeatPax. Ta nepotřebuje žádnou elektřinu ani dráty. Jde o prodyšné pytlíčky velikosti čajového sáčku, jejichž obsah na vzduchu reaguje a vytváří teplo. Jedno balení HeatPax tak dokáže až 20 hodin produkovat teplo v rozmezí 45 – 58 °C. Pytlíčky lze vložit do speciálních kapes na rukavicích, ledvinovém pásu nebo třeba do flísové vesty Techniche. Vyhřívání lze samozřejmě kdykoliv zastavit, stačí zamezit přístupu vzduch k HeatPaxu a schovat ho třeba do neprodyšného zavíracího igeliťáku. HeatPax pak bude znovu připraven vás zahřát, kdykoliv bude potřeba. A pokud vám balení HeatPax dojde, není důvod zoufat. JAPACO nabízí náhradní balení v několika velikostech podle typu oděvu. K veškerému vyhřívacímu oblečení Techniche navíc dostanete základní náplně HeatPax zdarma.
Více informací o produktech Techniche z nabídky společnosti JAPACO naleznete zde. JAPACO je navíc výhradním dovozcem přileb Bell a Lazer pro ČR. Celý sortiment brněnské firmy si můžete prohlédnout zde.

Informace o redaktorovi

TZ - (Odebírat články autora)

Související firma


TOPlist