VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

nakpa (0) napsal 13.12.2023 v 05:24

A kontakt na mistra Brunclíka by nebyl prosím pěkně? Skvěle napsáno btw, v únoru vyrážím ze Saigonu nahoru, tak se už tak poohlizim po motorce ?

martingabla (2) napsal 04.01.2023 v 08:50

Super! Libi se mi jak to pises ze vlastne pohoda, pritom to je casto fakt vic nez dobrodruzny. Parkrat jsem se uz toulal jako ty a je to nejlepsi zpusob, jak poznat svet a uzit si jizdu na motorce. Hlavne je videt ze kdyz chces, tak se do cile vzdycky dokohrcas. At to jezdi I nadale!

martingabla (2) napsal 04.01.2023 v 08:50+1

miramare (3) napsal 31.12.2022 v 23:48+1

Vietnam je dobrá divočina. Taky jsem jel z Ho Či Minova Města do Hanoje, a pak ještě kousek dál na sever. My tenkrát popojeli asi 5x vlakem/busem a vždycky si půjčili skútry na objetí místních zajímavostí, bylo to dohromady kolem 1500 km v jedné stopě.

ivano (499) napsal 29.12.2022 v 15:27+1

Ahoj Tome, kolikrát jsem si na tebe vzpomněl, jak ti jde cesta...a zde na serveru taky dlouho nic. A ty jsi to fakt dal . a je hezký, že jsi dal o sobě vědět. Tak že jsi v poho (relativně) a zdráv na místě, což je super a smekám před tebou . Uživej si ...a na jaře nebo až přijedeš a stavíš se za Ondrou, bychom se mohli opět vidět Ty blááááho, jsi borec!!!!!!!

txvs (22) napsal 29.12.2022 v 10:20+1

Super cestopis, dík

Rohal (61) napsal 29.12.2022 v 09:16+1

Tak když nikdo tak začnu.

- napsáno dobře čtivě
- výběr motorky
- denní nájezd max 150 km
- ideálně je cestovat ze severu od Číny dolů do tepla
- neprojet průsmyk Hai Van to by byla škoda
- po cestě kterou si jel je mnoho zajímavých míst které stojí za to navštívit
- v kterou dobu jsi tam byl že ti tolik pršelo - zvolit vhodný termín bez deště to je výhra

4.1.2023 pořádá v Ostravě pan cestovatel Zdeněk Porkert přednášku o Vietnamu.