Dunnet Head - Skotsko

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

Pete-Biggy (15) napsal 27.11.2011 v 17:20

Skotsko je super, od linie Stirling-Edinburgh směrem na sever je tam krásně všude. Byl jsem tam dva roky po sobě přes léto makat na farmě, vždy spojeno s cestováním. Mám to tam solidně projeté. Nejvíc se mi líbily Grampiany, hlavně oblast okolo Braemaru a pak samozřejmě Skye. Až na ty midges. Je to krásná země, skvělí lidé. Akorát jsem trochu nechápal tamní výchovu dětí. Malí facani tam jsou děsně nevychovaní a na můj vkus si dovolujou přespříliš. Přišlo mi, že jim tam ta mládež přerůstá přes hlavu, ale to asi skoro všude na západ od nás.

Trotl (4) napsal 26.11.2011 v 07:45

Ve Skotsku (plus na Orknejích a Shetlandech) jsem letos v létě byl, byť autem z ČR. Vrátím se tam.

Pivko (85) napsal 25.11.2011 v 21:08

rudirt (45) napsal 25.11.2011 v 08:56

Díky za pěkně stylovou reportáž WELL!!! Krásné fotky a zajímavé až bizarní pobřeží. SQĚLÉ, WELL!!! Thank You!!

mimo (20) napsal 24.11.2011 v 13:47

krásné fotky ,2012 tam jedem též tak se třeba potkáme...

myshak89 (0) napsal 24.11.2011 v 10:16

moc pěknej vejlet a v mentalitě UK řidičů s tebou plně souhlasím - je to radost tam jezdit

valasek (153) napsal 24.11.2011 v 08:28

Ahoj Václave škoda, že jsem o Tobě nevěděl dřív. Tři měsíce jsem letos bydlel v Edinburghu a toulal se na motorce silnicemi celého Skotska. Jel jsem i po A 836, malou kličku k Dunnet Head jsem ale neudělal. Žiješ v nádherném městě i krásné zemi, plné bezvadných lidí. Ať se Ti tam daří