Ricci a jeho moto cesta Amerikou 2010

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

Raduzzo (0) napsal 26.03.2011 v 23:12

čau, skvěle napsaný cestopis, ráno jsem ho začal číst, pak jsem si odskočil přezout svého miláčka, oběd, gaučing s notasem v ruce myšlenkama v US, pak do pizzerky s rodinkou a ted jsem na konci a musím říct, že jsem to četl jedním dechem, muselo to být úžasné, myslím, že muselo být hodně náročné odolat těm šíleným teplotním výkyvům a přežít to ve zdraví.
Přeju Ti pohodu na cestách a šťastné návraty.

riccie (20) napsal 23.02.2011 v 17:05

to Rubi...
Nevim jestli si cetla i blog,ktery byl psan predtim nez to slo na motorkare. Na zaver cteni kapitol na motorkarich je odkaz na kompletni muj blog cestopis.Cesta pokracuje dal .
Adresa blogu je :.. ricci-harley.blogspot.com...
Jinak byl jsem tam 35dni,z toho 28 v sedle.Najeto 12 500 km po jedenacti statech unie.Cena ,to se tezko urcuje,samozrejme diky kamaradovi podstatne nizsi..Kdybych to jel pres cestovku,nedopla5il bych se.

Rubi (45) napsal 23.02.2011 v 16:15

Krásně napsáno a moc pěkné fotky.Muselo to zabrat opravdu dost času to dát dohromady.Výsledek je takový,jak by tam byl člověk s vámi.Závist je sice špatná vlastnost,jenže já to myslím v dobrém slova smyslu,prostě závidím. Líbila se mi sehranost vás dvou a i v nepřízni vše OK.Strávila jsem čtením 2dny a stálo to za to .Ráda bych se také jela kochat za vodu,ale právě ty cestovky mně zrazují,kamarády tam nemám a anglicky umím jen koukat.Nic jiného mi nezbyde,ale přes to vše se těším.Chybí mi u vás konec cesty,jak ses vešel se všemi věcmi do letadla/kg/,nebo ti to kamarád poslal poštou?Nakonec celkově počet mil/km/ a na kolik ta legrace vyšla.Rubi

gamesi (0) napsal 21.02.2011 v 23:33

čau kluci, mám stránky zaměřené na cestování po Route 66 - www.mother-road.cz, je zde i podrobný itinerář a cenový rozpad. Samozřejmě i kompletní informace... tak dobrou zábavu

pliczb (3) napsal 20.09.2010 v 20:32

Krásně se to čte a jeětě líp o tom sní. paráda

LiborK (37) napsal 14.09.2010 v 14:15

Pěkné, co jinak říct ? Asi se do tý emeriky budu muset kouknout nebo co. Dávám jedna, jseš dravec.

_Sparrow_ (16) napsal 02.09.2010 v 22:38

Sen...

Guga (72) napsal 21.07.2010 v 15:42

Jo a ještě malá poznámka! LT je taky takovej transkontinentální koráb jako GW18

Guga (72) napsal 19.07.2010 v 15:45

2 riccie: Díky za připomenutí krás a pohostinosti za louží
Krásnej článek

crowack (58) napsal 18.07.2010 v 13:22

Skvělý článek, pomalu by vydal na tenčí knihu...celé jsem to četl se slinou v koutku, snad se mi jednoho dne poštěstí to všechno vidět na vlastní oči a zažít na vlastní kůži.
Dík za týden dobrýho čtení (sem si to šetřil )

Huny (6) napsal 16.07.2010 v 21:27

Pěkný, zajímavý článek. Těch druhů piva maj fakt moc, to sem valil oči teda

riccie (20) napsal 16.07.2010 v 07:01

Ja dekuji za komentare ..Technickou beru,vim ze jsme to tam 2x obkrouzili a nemohli na to narazit,proto ta 40 .
Jinak opravdu zazitek a dobrodruzo. 11 statu a 12 a pul tisice kilometru za necely mesic je dost narocny.
Na blogu fotky a videa navazuji vzdy k nejake udalosti,Coloradem to nekonci,pokracuje to jeste dal ,je tam vic megaprostoru pro data ..cus Ricci

Vendis (33) napsal 14.07.2010 v 21:48

Trávím třetím rokem vždy pár měsíců v roce v Arizoně a úsek R-66 mezi Seligman přes Kingmsn a Oatman do Topock jsem jel na motce několikrát. Nádherný zážitek, podle znalců R-66 její nejkrásnější úsek. A jedna technická - z Kingman do Oatman není třeba sjíždět na I-40. Nechá se jet stále po R-66, i když výjezd na ni z Kingman je dost nenápadný..

MartasUS (108) napsal 14.07.2010 v 03:31

Muj prispevek jsem psal po prvnim clanku tak jsem nevedel ze jste v CA byli. Bydlim kousek na jih od L.A. tak jsme se mohli sejit. Cechuu motorkaru je tu malo. Hezka cesta

MartasUS (108) napsal 13.07.2010 v 21:58

Pekny. Jedu na podobny vylet asi za 2 mesice z Colorada do Oregonu ale vsechno pres hory offroadem. Transamerican trail. Kdyby jsme se znali drive tak jste mohli prijed na pivko za mnou do Californie.

Arty (0) napsal 12.07.2010 v 16:30

Hezky vylet! Ja to jel v roce 2001 autem mimo New Mexica... hezky se mi to cetlo, na motorce to muselo byt 2x tak lepsi )

kmart (2) napsal 12.07.2010 v 13:17

Tak tohle je sen, super a díky

ajven78 (0) napsal 11.07.2010 v 17:03

Ahoj pěkně připravená cesta. Měl jsem možnost tohle vše zažít na vlastní kůži autem. Chicago-Washington-NY-Niagary, Salt Lake-Las Vegas-Los Angeles-San Francisco-Yellow Stone,Tampa-Orlando-Miami-Key West-Naples.Tak jsi mi oprášil vzpomínky na těch pár procestovaných měsíců. V ůdolí smrti jste si museli asi pěkně vytrpět, ale muselo to stát za to. Držím palce při dalším dobrodružstvím

fábulus (-1) napsal 10.07.2010 v 19:41

čtení u mě tak na týden, ale co jsem zatím přečetl tak veliká krása a moc závidím

pupik (0) napsal 10.07.2010 v 16:18

Ahoj pane peclive jsem si precetl tvuj prispevek o ceste pres USA ver mi ze ti tise zavidim mam tenhle sen us strasne dlouho doufam ze se mi vyplni je to opravdu nadhera