sumoto_leden

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

kopyr (8) napsal 27.02.2013 v 19:55

pěkné a poučné

brachacz (3) napsal 12.02.2010 v 16:40

pěknej článek. R66 je můj sen.Snad se někdy vyplní.

Jirboz (10) napsal 09.08.2008 v 01:35

dobra rada.nevim na jak dlouho tam jezdis,ale lepsi je si sehnat nejakou i stersi ojetinu pak ji prodat.Byl jsem taky v PA v Hanoveru a koupil jsem u deelera Hondu 650 f our s kardanem najeto 16000 mil Protoze neumim anglicky tak vsechno zaridil prodejce.Dal jsem mu pas cesky ridicak a platil jsem kes a dodal mne to i s pojistenim a cislem za 1.150 dolacu.jezdil jsem na ni 8 mesicu a vzal mi ji zpatky za 600.Tak moje pujceni stalo 68.50 na mesic.V PA v meste YORK je fabrika kde montuji HD a jsou tam bezva exkurze po celem zavode-velmi zajimave.Mrzi mne ze jsem si neprojel R 66.Musim ted pracovat doma za chvili jdu do duchodu tak ted sedlam Goldwinga 1200 a jezdim pouze po Evrope a za humna.S pozdravem Jiri. Mej se dobre a posli mne fotky z cesty po R 66.

TeddyR6 (0) napsal 08.07.2008 v 11:37

jako si frajer ja bych tam na ne koukal jak pero z gauca a jen maval rukama nohama.

MYSLIM ZE JE TO MOOC UZITECNEJ CLANEK

M4t3s (0) napsal 04.07.2008 v 23:53

Zní to bezvadně. Taky bych někdy rád na Route 66.
2 deda_komarek: proc lodí v době letadel???

CryingDragon (7) napsal 04.07.2008 v 17:38

článek poučnej, ale já osobně se do USA nechystám nějak je nemám rád.

deda_Komarek (0) napsal 02.07.2008 v 09:17

Tak to je móc hezkej článek, toto. Ešče by stálo za to, pokud by bylo možný to srounať s někým, kdo si nechá svoji motórku do Emeriky dopravit lodí. Ušelijaký to papírování, banka, číslo soc. pojistky, akceptace karty.vcelku dobré martýrium. Ách jo. Vlastní stroj nechat dopravit aus Bremen v kontejneru asi nepřijde taky lacino, ale přeci jen, čistě teoreticky. :

Yamic (0) napsal 01.07.2008 v 22:15

Vybornej clanek, chystame se pristi rok do USA a tohle je uzitecny. Dikes