Zakončení sezóny 2019 ve Východní Evropě

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

nevo7 (95) napsal 26.12.2019 v 21:25

Pekne napísané. Ale na bežného motorkára až moc pádov za krátku dobu. Asi aj to treba vedieť.

Kacafirek (18) napsal 25.12.2019 v 20:22

Takhle jezdit a psát. Prostě paráda.
Ten článek jsem "spolknul jako sklenici vody."

Destroyer (237) napsal 25.12.2019 v 08:49

Vam nikto nepovedal ze stvrtonove prevykonovane masiny si kupuju pupkaty podnikatelia aby si ukojili ego a mamon pricom im stoja v garazi? a ze v terene su absolutne nepouzitelne? a ze KTM sa furt kazi a nikam sa na tom neda ist? Vy fakt asi necitate fora kde to pisu vsetci "odbornici". (sarkazmus)
...a opat sa potvrdilo, ze nezalezi kolko kilometrov prejdes, ale ako si cestu uzijes

Brukev (850) napsal 25.12.2019 v 07:49

Milý Mimouchu, tak ti tedy pěkně děkuji !! Už drahnou dobu si lámu hlavu nad tím , jaká bude další motorka .... (chceme s partou začít objevovat krásu nezpevněných cest ) a 1290 SAD byla dlouho na čele mého žebříčku !! Pak sem se ale zlomil a vzpomněl si jak moc mě bavila moje Multistrada a do čela se dostala MTS Adventure !! No a ty sem pak dáš pomalu reklamu na KTM a já jsem zase na začátku ....

Parádní cesta a baví mě když je v cestopisu i zmínka o tom, ze jsme vlastně motorkáři a těch 160 koni NUTNĚ potřebujeme .... a ze i motorka za půl mega muže upadnout když je na to tak nějak ready !!
Jen tak dal a myslím ze parťáka na cesty vždycky najdeš
HOu hou hou

Tdicko (32) napsal 24.12.2019 v 16:20+1

Blázni.... po dlhom čase konečne srdcovka. Kurva, budúci rok idem s vami aj na kraj sveta. Len mám valce proti sebe a kardan... ste ma normálne nasrali. Serem sa so stromčekom a vy sa smejete do prilieb.. závidím!!!!

Slávek-TDM (129) napsal 24.12.2019 v 14:48

Jako bych tenhle nick odnekud znal... Pred dvaceti lety z xchatu?

Nalge (31) napsal 24.12.2019 v 14:24

Paráda, ale off je už za hranicou mojich fyzických možností.

Jago1 (2) napsal 24.12.2019 v 12:35

Paráda ;) , celkom rachot za tri dni

Mulis_75 (29) napsal 24.12.2019 v 09:02

Tomu říkám příjemně strávený víkend Taky si rád na dva tři dny někam odskočím a mnohdy to dá víc zážitků než 14-ti denní dovolená. A vy jste si to užili více než dost, palec hore

Husky-John (12) napsal 28.10.2019 v 09:35+1

Jak já si dobře dovedu představit to, co Mimouch popisoval Přeci jen jsme spolu něco najezdili a byť to nebyly adventůry, tak to je přesně to, co si člověk představí pod pojmem "zážitek" :) Já už jsem z kola venku, ale klukům(komukoli) v tom nejlepším slova smyslu závidím a přeji spoustu bezbolestných a zážitkůplných kilometrů

jawakain (0) napsal 17.10.2019 v 16:00

Krásny článok, priam som ho hltal.
Ľutujem, že som si nevybavil voľno, už len popis cesty v tvojom podaní je zážitok.
Na druhej strane som rád, že som nešiel, predsa s mojim pollitrom a nohou na kašu, by som vás brzdil

Každopádne dúfam, že sa mi podarí budúci rok niekam zájsť a uvidíma sa. Ukrajinu mám rád.

ghost1 (2) napsal 15.10.2019 v 20:08+2

Paráda , nádherné ztvárnění zážitků 3 dní.Jelikož jsem byl jedním z účastníků této vyjížďky rád bych přidal i můj pocit kterým byl otazník v mé hlavě ze ,, schůzky naslepo" tzn. odjet na Ukrajinu s ,,chlapíkem" se kterým se setkáme poprvé až na nádraží. Po té co Michal dorazil tento otazník zmizel,ale vystridal ho ten který vytvořila téměř nová 1290r na drapákách odstrojená o zbytečnosti ( zrcátka,stupačky...) zjevně již nejednou spadená ,,ze stojánku ",co plánuje??? Tenhle otazník také zmizel hned druhý den. Michal naplánoval využít všechno co Advík nabízí: topit ho v blátě,trhat špunty přes šutry a v zápětí vypustit všech 160 koní a slítat i ty co jsou z boku ...
3 dny našlápnutý zážitky za které by se nemusel stydět týden.
Byla to paráda,...

Honza-K (830) napsal 15.10.2019 v 10:54

Jj, není nad dobře strávený prodloužený víkend. Hezky napsaný.
Jinak jak znám Bohouše, musel každý šrám cítit jako na vlastní kůži, možná ještě hůř...