Esuvéčkem po Srbsku

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

K_F (19) napsal 13.10.2023 v 17:42

Zdarec,
cestopis super, snadno se čte, hůř se tvoří, co...? Zatím jsem vždycky Srbiju měl jen jako tranzit, ale ten potenciál jsem cítil až do morku kostí. Načerpal jsem zase nějaký info a příští rok to projedu. Jen by to chtělo lepší lokaci u nějakých výjimečných ubytek, ty vždycky potěší unaveného cestovatele.
P.S.: To SUV hoď do šmelcu a pořiď něco kloudnýho, Balkán bez kamení a bahna stejně jinak neužiješ.
Teď koukám, jak je to starý... No neva, i tak pojedu...?

radvas1 (0) napsal 24.02.2020 v 19:26

Ahoj, pěkné počtení, zajímavé tipy na výlety. Na Mokrou Goru se chystám letos s kolegou. A k tomu bych měl jeden dotaz, nevzpomeneš si kolik stálo jízdné?

walaszek (44) napsal 09.07.2019 v 19:58+1

Pěkné počtení a hodně zajímavých míst a zážitků Skvělá inspirace do budoucna. Díky.

Pavel_T (3) napsal 09.07.2019 v 15:27+1

Pěkný cestopis, a souhlas, Srbsko je krásný, mám tam svoje oblíbená místa kde v červnu o turistu nezavadíš. A lidé jsou tam velmi milí a mají Čechy rádi.

Mig_35 (345) napsal 07.07.2019 v 11:50

ok nic proti, ale mezi SUV se řadí Touareg, Range Rover a spousta dalších, které dokážu projet ledasco a jsou schopné i na silnici... a jakkoliv je nesnáším, ty dnešní už zajedou i pěkný čas na okruhu a zároveň projedou daleko víc, než ti hlava dovolí...

majky72 (131) napsal 04.07.2019 v 13:28+6

Parada konečne jeden kto neprefrčal moje milovane Srdsko po dialnici a neplakal ake je nezaživné a nudne, kopec ciest a miest mám prejdených ale zopár ma zaujalo,hlavně to letisko . Inak mňa Sirogojno na rozdiel od Drvengradu zaujalo viac, možno z vonku nič moc ale je to pravý skanzen na rozdiel od umeleho Drvengradu kde su vlastne len domy na ubytovanie(fakt sa to nedá zrovnávat ) Pri Vlasine bolo treba navštiviť Vlasinske jazero kde su plavajucé ostrovy a v Leškovaći si dať pleskavicu kedže je to "mesto mäsa". Ja môžem potvrdiť že ju tam robia znamenitu . Inak dovolom si jednu pripomienku Srbo-chrvatština je našim jazykom tak pribuzná že zopár naučenych slov miestnych ludi poteši daleko viac ako angličština a človeka okamžite roberú medzi svojich

Targus (429) napsal 04.07.2019 v 08:30

Jen krátký přípodotek.
Mezi česko-slovenskými hranicemi a Blavou je jedna benzínka přímo na dálnici kousek za sjezdem na Kúty. Jinak se dá tankovat prakticky v každém městě, pokud odbočíte na starou cestu č. 2.

Jinak cesťák hezký a inspirativní. Autorovi dám jedničku, i když si dovolil nejet na Jawě.