Okolo Španielska 1/3

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

lukas123456 (4) napsal 11.01.2017 v 22:44

Moc hezké fotky, pěkná cesta, těším se na pokračování . Kolama dolů

mkcz (18) napsal 10.01.2017 v 22:14

Pěkné Dobrá inspirace

Pivko (85) napsal 10.01.2017 v 21:17

dobre to bolo. Na pauzu , či reklamy som už zvyknutý. Zima ještě nekončí ,tak snad to stihnem dočíst ,než vyjedeme.

spike-cz (137) napsal 10.01.2017 v 17:33+1

Máš ode mne jedničku, protože byť slovensky, přelouskal jsem to bez dechu. Fotky krásný, přítulka ovšem taky. Počítám, že to byla vaše předsvatební cesta, a byla povedená. Na pokračování se těším.

jets (522) napsal 10.01.2017 v 12:17

aby to nebylo jen o kritice, těším se na popis cesty po pobřeží Atlantiku, mám to taky v plánu tak určitě načerpám inspiraci. Líbí se mi jak je cestopis psaný a určitě si přečtu další díly.

PS: jestli to ještě jde, spoj ty další dva díly do jednoho prosím a vykašli se na HDR - místo HDR tam dej víc fotek se zakomponovanou přítelkyní a bude to mít mnohem větší ohlas

fidlimydli (319) napsal 10.01.2017 v 12:07

Taky jsem se toho politováníhodného činu sekání kdysi dopustil a už bych to nedělal.
Další cestopis jsem raději po napsání z 1/3 proškrtal, aniž by tam cokoliv podstatného chybělo. Když se vynechá popis běžných denních úkonů, (jím, stavím stan, tankuji atp.) prostoru je dost.
Navíc délka cestopisu nezáleží na počtu řádků, ale na obsahu.

Jinak dobré fotky.
Lepší 60 fotek, kde něco je, než 300 prázdných obrázků.

Tančouz (20) napsal 10.01.2017 v 11:46

Nemám ve zvyku tady kritizovat a radit, protože jsem zastánce toho, že si z každého článku může vzít jeden nějakou inspiraci. A není člověk ten, aby se zavděčil lidem všem. Ale tohle si opravdu odbyl . Já osobně, pokud bych mohl věnovat cestopisu z takového (určitě super) výletu 3 x 15 min., tak raději nic nepíšu, protože to logicky nemůže stát za nic. A dát sem z cesty, která měla 7500 km okolo 60 fotek . Jen tichá závist za to, na kolik vás to přišlo .

majky72 (131) napsal 10.01.2017 v 11:18

Tiež si myslim že to nieje najštastnejšie taketo delenie lepšie si to radšej napisať na nečisto a potom dat cele aj tak je to tušim už z roku 2015 ...ak vyjde pokračovanie bude to za cca mesiac a to pochybujem že ešte budem vediet o čom bol prvy diel takže aj ked cestopis dobry tak

Finč (89) napsal 10.01.2017 v 10:54

Taky nechápu Přečetl jsem ani ne za pět minut. Ale jinak pěkný 2. 2. mi vyjde cestopis o Švýcarsku, tak na něj si udělej radši hodinu, protože jsem z něj seriál neudělal

Miira (81) napsal 10.01.2017 v 10:02+1

Destroyer> míváme i 3x delší cestopisy a vejdou se do jednoho článku - stačí to rozdělit do 3 kapitol.

Destroyer (237) napsal 10.01.2017 v 09:45-1

rozdelil som to na 3 časti kvôli tomu že je ľahšie si nájsť cez deň 15 min čas na krátky cestopis s fotkami ako 45min, ktoré prakticky možno ani nemáš a do toho kvantá fotiek ktoré len prebehneš...

jets (522) napsal 10.01.2017 v 09:15+5

Nerozumím proč jsi ten cestopis rozdělil na tři díly... Tohle není byznys abys v rámci marketingu lákal na další díl . Já bych si to teda radši přečetl v celku.