Okolo Evropy

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

spike-cz (137) napsal 01.10.2020 v 17:03

Super. Až nastane správný čas, bude tenhle cestopis studnicí inspirace.
Gratulace.

BlackDemon (0) napsal 08.02.2020 v 20:42

Díky za pěkný cestopis, krásně se mi četl. Pracuji na tom ,že až nebudu prací povinná, tak také na nějakou delší cestu vyrazím. Takové cestopisy jsou pro mě inspirací.

mildanek72 (1) napsal 01.02.2020 v 01:29+1

Máte můj obdiv smekám před Vámi klobouk a odhazuji dále..
Velmi mne baví cestovat i když na ...ehm takových nic malých strojcích čínské provenience na kterých jsem již strávil okolo 2500 motoh.133850km,ale tento výkon objetí podstatné části Evropy je hodný obdivu...24 000 km ujedu tak za 1rok a půl z toho tak 1/3okolo komína.. zbytek delší výlety po ČR,Polsku,Slovensku a zatím jen kousíček po Rakouském pohraničí.
Jsem moc rád že se svým handicapem mohu cestovat alespoň na malinkých prďáčcích na které by většina motorkářů vůbec nesedla a když tak jen po městě a nejbližším okolí...
FANDÍM VŠEM MOTORKÁŘŮM BEZ ROZDÍLU KUBATUR STROJŮ...KAŽDÝ NECHŤ SI SVOBODNĚ VYBERE TEN SVŮJ VYSNĚNÝ STROJ.
CO SE TÝČE VAŠÍ CESTY-NEJVÍCE ZÁVIDÍM ASI TU BELGII A FRANCII..JINAK JE VŠECHNO KRÁSNĚ STRUČNĚ ALE VÝSTIŽNĚ NAPSANÉ,POPSANÉ,FOTKY JSOU MISTRNĚ ZVLÁDNUTÉ A TATO TOUR DE EUROPE PATŘÍ MEZI TOP VÝLETNÍKŮ. kolama dolů

Meli (195) napsal 21.01.2020 v 09:30

fantastická cesta na nejlepší motorce
dotaz: Kursska kosa že Zelenogradsku na Klaipedu je normálně průjezdná?
P.S.: Mám přijaté polské pobřeží a poloostrov Hel- taky jsem se divil že jedu kousek od břehu a přes stromy není nic vidět... ale i tak to stojí za to

boucek69 (2) napsal 20.01.2020 v 12:47+2

Nic jiného nejde napsat jak smekám před tebou ,snad se jednou něčeho podobného dožiji

Řanda (-7) napsal 19.01.2020 v 19:31

Tëši mne, ze jsi to dal i když jsi 10 let v duchogu, Igor mi rikal, že co potkava lidi ve svëte jsiu to hlavne duchodci. Ja jdu v červnu a planuji po ose Mongolsko, ne sam a planuji dalši.

PEPA55 (11) napsal 19.01.2020 v 19:26+1

Máš můj obdiv opravdu pořádná dávka km,tak si má užívat člověk v důchodu v květnu budu dva roky v důchodu,rád cestuji na moto a obytným autem je super že člověk má na to čas,což v práci neměl a dovolené bylo málo,Norsko mám v plánu ale spíš obytkou skrz to nejisté počasí ty fotky mě jen ujišťují tam jed,přeji hodně hezkých dalších zážitků na toulkách na moto

Brukev (850) napsal 19.01.2020 v 18:17+2

Mate můj obdiv ... hlavně fotky z Norska jsou překrásné . Skvělý napad objet Evropu a poznat všechny rozdílnosti tolika zemi .... já vím ze bych to sám nedal, takže pomalu začnu připravovat partu . Dnes tedy inspirace na100% a teď už jen snít a plánovat .

Děkuji, přeji mnoho dalších KM a prosím pište dal cestopisy
Mirek

callowsick (463) napsal 19.01.2020 v 17:50

Úžasnej výlet

Zedsdead (293) napsal 18.01.2020 v 23:25

To jseš machr, když to ve svým věku takhle dáváš. Takovou dálku!
Hodně šťastných kilometrů!
Hezký čtení.

Rylka (0) napsal 18.01.2020 v 19:10

Jsi prostě borec!Cestopis nemá chybu.Jsem sice endurista ale určitě je to inspirace co budu v důchodě dělat ve svém volném čase.

Šimi57 (-3) napsal 18.01.2020 v 08:55

Klobouk důle. To nemá chybu, no prostě paráda.

Well-Being (7) napsal 17.01.2020 v 21:48

Hezké počtení i fotografie. Děkuji a přeji mnoho suchých kilometrů.

puod (50) napsal 17.01.2020 v 13:33

Krásně stručně shrnuté, spoustu zajímavých informací , super se to čte, těším se na další díl Jen mi mě zajímalo, co pneumatiky? Přece nevydrží celou cestu, mění se někde po cestě?

ninet (2) napsal 17.01.2020 v 10:03

Obdivuhodný výkon a super čtení. Díky

Rohal (61) napsal 17.01.2020 v 08:09

K tvému cestopisu a fotkám se MIMOŘÁDNĚ vyjadřovat nebudu.
To přenechám jiným.

Tak k těm důchodcům jelikož už pět let také patřím mezi ně.
Každý by se měl průběžně připravovat (nechlastat,nekouřit) na to aby když mu to zdraví dovolí si v důchodu začal plnit své nesplněné sny.
Ne každému se to ovšem podaří. Ale jak je vidět tobě a snad i mě se to daří.
I styl cestování máme stejný - vlk samotář. Když se mě někdo zeptá proč jezdím sám tak jim odpovím že mě při cestě nikdo neotravuje že chce kouřit na záchod na kafe jedu si jak chci kde chci atd. A přes zimu v teple domova střádat plány na příští sezonu. Tak Václave kam to letos bude?
Za mě v březnu Vietnam (pokud vše dobře dopadne tak cestopis bude), září Albánie.

SLAY (810) napsal 16.01.2020 v 22:14

super

rudirt (45) napsal 16.01.2020 v 19:04

Buď zdráv Václave,
přemýšlím co napsat, aby to bylo dost výstižné...
Takže: SKVĚLÉ a DÍKY!!!
K tomu přání pevného zdraví
a mnoha dalších bezproblémových km,
o kterých nám cestovatelům jednou stopou
zase poutavě napíšeš a nafotíš...
Kamarád RUDiRT

Destroyer (237) napsal 16.01.2020 v 16:45

Tvoje cestopisy sú mi inšpiráciou už dekádu. Viem sa s nimi stotožniť tak, že nijak nevnímam ten vekový rozdiel medzi nami. Je viac ako 40 rokov...
...vo výbere navštívených miest a zvolených trás používam rovnaký algorytmus. Európa je taký "disneyland sveta", a vďaka že si nám to mnohým opäť pripomenul.
Prajem veľa zdravia a zdaru

VPS16 (3) napsal 16.01.2020 v 15:32

..klobouk dolů..každá země stručně a hezky popsaná včetně zajímavých míst..super..hezké fotky..diky za tip na další cestování

Tomasino2010 (3) napsal 16.01.2020 v 15:30

Líbí se mi to podání, moc pěkné tipy kam se podívat. Bude nějaké pokračování? Nebo jsi v tom Španělsku už zůstal?

dekel (30) napsal 16.01.2020 v 14:10+1

Nádhera , najprv som mal obavy ,že nebude čas prečítať všetko, ale žasnem ako sa dá krásne ,stručne a dostatočne popísať výlet po celej Európe. Klobúk dole

rpdap (17) napsal 16.01.2020 v 12:58

Moc pěkné

Finč (89) napsal 16.01.2020 v 12:57

Máte opět můj obdiv Vaše cestopisy mě baví a inspirují, díky
Chtěl bych se mít v důchodu jako Vy

Komorerth (60) napsal 16.01.2020 v 12:45

uzasna reklama na Europu! pekne fotky. a respekt panovi cestovatelovi

Gugulek (14) napsal 16.01.2020 v 12:41

Borec

casa (-2) napsal 16.01.2020 v 09:39

Bravo,velice zajímavé,hodně jsem se díky Vám dozvěděl,děkuji pěkně a hezké dny.

hrouda13 (150) napsal 16.01.2020 v 09:15+1

Tak tomu rikam krasny důchod budiš mou inspirací a preji Te mnoho dalších výletu v jedné stopě. Jsi borec a kloboucek dolů

31081 (670) napsal 16.01.2020 v 08:56

Parádní cesta Už se těším,jak budu v důchodu také brázdit silnice minimálně evropské.Otázka je,jestli mě v tom někdo,nebo něco nezabrání-a těch bude mnoho Takže moc ti fandím,přeji ještě mnoho kilometrů a jak já říkám-užívej dokud to jde... Pěkný cestopis,fotky i inspirace

Lucasbiker (175) napsal 16.01.2020 v 08:51

Ahoj, moc parádní cestopis, který se skvěle čte a dodává chuť vyrazit do světa, tak to má vypadat Navíc je doplněný skvělými fotkami a důležitými body cesty, které je možno pohodlně použít pro plánování vlastní cesty, za to moc díky Když se podaří, rád bych letos vyrazil na Balkán, hlavně Bosna a Albánie mě tuze láká, takže se směle nechám inspirovat tvým cestopisem Přeji hodně zdraví a životního elánu, ať si můžeme znovu něco zajímavého počíst

Předchozí
1 2