Na Bělák – aneb máchání bambulí 2017

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

Jirži77 (10) napsal 28.02.2018 v 17:48

Pecka . Hodně krásných kilometrů a hlavně kolama dolů

Kov (23) napsal 16.11.2017 v 05:46

Taky jsme si uz byli Slovinska uzit. My delame i pesi vyslapy, takze jsme tam videli i nejkrasnejsi vodopady, co jsem kdy kde videl a dalsi veci, ktere ze sedla motorky videt nejsou. Taky pohled na Bled z hradu na skale je uzasny(a drahy). Mangrt jsme dali jen po zakaz. Chybely nam tehdy informace a manzelka odmitla jet dal. Uz je to par roku, takze planujeme brzy navrat. Par typu z tveho cestopisu se bude hodit. Uz se tesim.

GL1 (15) napsal 09.11.2017 v 21:00

Jste ( parta ) důkaz toho, že nezáleží na čem jezdíš a kolik ti je. Ať se daří

majky72 (131) napsal 09.11.2017 v 17:32

inak len pre zaujímavosť ten kamzík nieje kamzík ale Kozorožec alpský

majky72 (131) napsal 09.11.2017 v 15:23

Pekne ste si to užili Slovinske alpy dostali aj mna bol som tam na vikend teraz v septembry. Na Mangart nik nevyberal a to bolo okolo obeda ale bolo tam zakaz vjazdu hned od hlavnej cesty. Isiel som hore oproti mne karavela, lesna straž a nič ...hore plne parkovisko. Ale za tym tunelom za zakazom už bola cesta pod snehom nevadi. Rozhodne co najskôr na buduci rok idem znova

Finč (89) napsal 08.11.2017 v 14:07

Super čtení a pěkný fotky Musel to bejt fajn vejlet, jen škoda tý nehody... Btw. na Mangartu jsem byl dvakrát a ani jednou neplatil

31081 (669) napsal 08.11.2017 v 07:55

SkaldaXX (7) napsal 08.11.2017 v 00:37+1

Díky za super čtení
Tuto oblast mám moc rád, asi proto že jsou to takové "jiné" Alpy a není tu tak plno. Tedy až na Bled a Bohinjské jezero, hlavně v sezoně.
Tvé pocity z Mangartu chápu
Já dorazil na vrchol (jsem nedodržovač, takže až za zákaz vjezdu) 27.7. před 21 hodinou. Bylo po dešti a chystala se další pořádná bouřka, ale i tak to byla nádhera. Zážitek jsem si ještě umocnil přespáním v horské chatě pod vrcholem s výhledem na noční světelnou show. Bouřit přestalo až druhý den před polednem a za vykukování slunečních paprsků jsem si dal vrchol znovu a pak si vychutnal ty výhledy při sjezdu dolů...
Přeji mnoho dalších krásných zážitků za řidítky

jaruš1974 (5) napsal 07.11.2017 v 22:18

Paráda , skvěle jste si to užili, jen škoda pádu a zranění vašeho kamaráda. Super napsáno, spoustu inspirace pro ostatní a přenádherné fotky. Přeji spoustu krásných zážitků v sedle vašich motorek.

PEPA55 (11) napsal 07.11.2017 v 21:24

Slovinsko je super v roce 2015 jsem projel podobnou trasu na Jawě se zetěm, on na čtyřkolce jenže nám na Mangartu pršelo a byla mlha viditelnost na pár metrů škoda

OndraCB (101) napsal 07.11.2017 v 12:16

Pořád to mnoho Čechů nepochopilo, tak opět varuju před tím lepením známek kam vás napadne. Rádi za to benga v A kasírujou.