ako som si na sklonku tohto leta predlžený víkend užíval alebo z Transkou cestou necestou

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

Bill22 (30) napsal 13.11.2018 v 18:28

Výborně jsi to sepsal. Věcně, ale i čtivě. Určitě některé nápady na trasy využiju. Poslední dobou jsou tu některé cestopisy, které se za každou cenu snaží být vtipné, ale nakonec se to nepovede. Ten tvůj je jiný, tady je cítit pohoda, klídek, radost z cestování i z přírody. Tak to má být, díky.

jerry66 (1) napsal 06.11.2018 v 18:18

Pekne napísané,super fotky

buldog66 (0) napsal 06.11.2018 v 03:45

Majky no prosto na parádu.

Brukev (850) napsal 05.11.2018 v 18:19

Tož pekně si to spisal
super cesta a fajn napad jen tak vyrazit. Děkujiza motivaci

OldCrow (8) napsal 05.11.2018 v 16:33

chlape, je to fantastické... hledat chybu na tvých výkonech, jakýchkoliv, co jsi předvedl, může jen blázen

majky72 (131) napsal 05.11.2018 v 13:30

Jets: v pohode sam som pozeral že mi tam par preklepov ušlo aj ked som to kontroloval, no čo už chybyčka sa vloudila ...ale zasa môžeš to brať tak že on toho kozla mal tak rád že ho po večeroch hladil a hladil až ho vyhladil

jets (522) napsal 05.11.2018 v 12:08

čeština a slovenština jsou nádherné jazyky, stačí jedno vypadnuté písmeno a co se nestane
"Podáva mi vyhladeného kozla"
- dlouho na něj hleděl až ho vyhleděl
- hladil až ho vyhladil
neber to prosím jako kritiku, to se může stát komukoliv, jen mě fakt pobavila ta souhra náhod, kdy vypadne písmeno a dává to jiný význam...

majky72 (131) napsal 05.11.2018 v 07:44

Ahoj Koudy01, filtre isto nepouživam okrem NDčkoveho, je pravda že ta foto aj mne na mobile vychadza kontrastnejšia no je to aj tym že tam je velky rozdiel medzi najtmavšiou a najsvetlejšiou častou fotografie a tiež od nadstavenia podsvietenia a vzhladom na to že nemam rad vypalenu oblohu je fotografia tmavsia, ano dalo sa to odstranit HDRkom ale mne take fotky pridu prave dost nerealne ako aj vyblednute fotografie, ale zasa obrnene auto je tam vidiet a ked mňa nevidiš zas až tak o moc si neprišiel

Koudy01 (181) napsal 05.11.2018 v 06:45+2

Ja jen k fotkam - jsou strasne takovy tmavy nevyrazny. Clovek v nich musi hledat. Nevim, jestli si tam mel zapnuty nejaky filtr nebo neco, ale treba na te fotce s obrnenym autem sem si pri prvnim podivani vubec nevsiml, ze tam jsi taky. Proste to neni videt. Coz je trosku skoda, protoze jinak by to byly moc pekny fotky.

Destroyer (237) napsal 05.11.2018 v 06:05

vyborne Majky