Východné Slovensko

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

chipman (6) napsal 02.01.2021 v 09:13

Super!Diky za inspiraci!Přeji ať Ti To jezdí !

vm66 (1) napsal 20.12.2020 v 14:41

Jak už bylo napsáno, vzorný zápis do deníčku... . Slovensko je na ježdění pecka a na zážitky vlastně taky. Možná je to tím, že má, jak říkal kdysi Vladko Mečiar, svoje "špecifiká" ......

pali3x (40) napsal 14.12.2020 v 18:22

Pekný cestopis. Východ Slovenska je nádherný. Na jeseň som bol v Poloninách a nemá to tam chybu. Pre mňa lepšie ako naše veľhory Tatry . Okolie Sniny a "ďaleký východ" sú síce zapadnutou časťou Slovenska, ale podľa mňa je tam naozaj pekne. Prázdne cesty v prírode, zapadnuté dedinky... Presne to, čo hľadám.
Ja som bol v obci Runina + výstup na kopec Ďurkovec. Nádherný výhľad, nie dlhá túra, dosť strmý kopec. Ešte dnes mám čierne nechty na nohách (nesprávna obuv)
Poloniny sú jedným z najtmavších miest Slovenska, je tu vidieť mliečna dráha. To je môj sen do budúcnosti prísť sem v jasnú bezmesačnú noc pozorovať hviezdy.
Myslím, že aj na budúcu sezónu sa na "ďalekom východe" zastavím - mám to kúsok (cca 130 km)

Targus (430) napsal 13.12.2020 v 22:51-1

Finč

Za prvé je letos koroňák,
za druhé se nechá udělat hezká dovča i za humny,
za třetí cestování je o intenzitě zážitků, ne o vzdálenostech.

To se už tady omílalo stokrát.

Finč (89) napsal 13.12.2020 v 20:06+1

Pěkný Jako zápis do deníku To fakt není cestopis

Kulasec (56) napsal 12.12.2020 v 23:04

Ještě musím říct, že mne mile překvapila kvalita silnic na východě. Čekal jsem nějakou hrůzu ale naopak, i ty silnice nižších tříd byly fajn. Nejhorší povrch z celé cesty byl úsek po výjezdu z Drietomy na Trenčín, kousek od českých hranic - tam jsem myslel, že se mi motorka rozpadne.

spike-cz (137) napsal 11.12.2020 v 14:18

Tohle vypadá jako inspirace na návrat východním směrem..

Kulasec (56) napsal 11.12.2020 v 10:33

Jj, byl jsem jsem tam 3 týdny před tebou. Kremenec jsem dal za 2,5 hodiny nahoru a furt se ohlížel po medvědech
Havaj je obligátní cedule. stejně jako zatáčky nad Dobšinou. Ještě Údolí smrti a je to taková východoslovenská klasika

Pivko (85) napsal 10.12.2020 v 22:21

dobre to bolo

GVIN (24) napsal 10.12.2020 v 21:34

Díky, už vím kam pojedu v roce 2021.

buchtik (19) napsal 10.12.2020 v 15:20+1

Jo, správná cesta, správný popis. Warhol mne také potěšil. I to spaní pod stanem, sice to trochu zdržuje. Ale sme chlapci. Já bych se snažil volit jeden dva kempy a hvězdicové jízdy

Agony (17) napsal 10.12.2020 v 15:15+1

Vychod Slovenska je skvelej, byl sem tam uz hodnekrat. Tenhle trip trochu nevyuzil potencial, byla skoda se vracet o den driv. Kazdopadne velka pochvala za vystup az nahoru na trojmezi, neni to sranda vychazka

Stan a karimatku jentak nezamknutou a privazanou na motorce se taknjak bojim nechat bez dozoru a jit si nakoupit.

Lopp (2) napsal 10.12.2020 v 11:23+1

Super tip na příští léto, na východní Slovensko jsem "zabrousil" zatím pouze jednou, ale rád bych se tam zase vrátil, snad už s novým V-Stromem Děkuju za inspiraci