reline_unor

Slovensko - zemí hor a tisíce kostelů

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

Bigmen_cz (3) napsal 18.11.2020 v 14:41

Pěkný a inspirativní cestopis, pěkné fotky. Vzhledem k tomu, že se s kamarády chceme na Slovensko příší rok také vydat (batůžky odmítají) a navštívit téměř stejná místa, možná pojedeme ve vaší stopě. Pročítám tu cestopisy a tento se mi jeví jako nejpodobnější námi zamýšlenému tripu. Přiložené mapy tripů jsou proto vítané. Já mám ke Slovensku kladný vztah ještě z dětství, koneckonců manželka tam u Kysuckého Nového Mesta a Žiliny má kořeny ze strany otce, náš výlet spojíme i s návštěvou a trasu tomu lehce přizpůsobíme. Díky za tento cestopis.

Antus (0) napsal 02.10.2020 v 15:32

Bravo kamo...takmer vsade tam kde si bol na ceste po Slovensku som bol aj ja a bravo preto ze ja som slovak , ty cech , ja som tie cesty presiel za sest rokov, ty za sest dni, , so slusnymi vedomostami o historii ,zemepisnymi znalostami pohori a sediel , klobuk dolu ...na moju obranu zacal , respektive vratil som sa k moto pred siestimi rokmi ...teraz mam 67 kedze mam casu viac ako penazi jazdim hodne , no hodne ,oproti niektorym borcom tu hamba, ( cca 7-10 t) ale som obmedzeny herniou disku , takze celkom fajn ,
A aby som nezabudol, smekam aj pred Kackou obdivujem odvahu a najme tu OBROVSKUU dôveru ktoru davaju "batuzky" spolujazdcovi vodicovi ??

Zedsdead (293) napsal 16.07.2020 v 16:01

Vtipný a hodně informací.
Začínám uvažovat o tripu na Slovač.

Milan1963 (262) napsal 28.06.2020 v 11:41

Pěkné !!

pepik-zdeněk (3) napsal 19.06.2020 v 14:19

Pěkně napsáno, a jde to nejen na silničce či cestovní motce.

Dušan68 (0) napsal 16.06.2020 v 12:43

Výborně napsaný a inspirativní

hruso25 (40) napsal 15.06.2020 v 10:42

Veľmi pekná prezentácia slovenska.
Ak by ste ešte niekedy zavítali k východným bratom, ( ja sa za východného suseda nepovažujem) tak tu mám zopár tipov.
Spišská Stará Ves Niedzica Poľsko)
//www.pieniny.sk/ciele/jczorsztynskie/jczorsztynskie.html
Rožňava, Plešivec, Domica, Aggtelek
Námestovo Klin
V tom kempe v Levoči vás privítal jeho majiteľ. Chatky zažili ešte éru pionierov.
//www.autocamplevoca.sk/
K snímke číslo 54. Je to Levočské UFO.
máme ešte jedno na námestí.
K etniku:
V lokalitách kde sa vyskytujú, nestáť a netankovať.
Ja stále tvrdím, bývalé Československo je jedná nádherná krajina a my nie sme susedia, my sme rodina.
Ešte raz Vám ďakujem za krásny cestopis, bolo to pekné pripomenúť si výlety.

SLAY (780) napsal 12.06.2020 v 07:34

vynikají, dlouho tu nebylo nic tak dobrýho,pro cestu na Slovač super inspirace

_Kibo (40) napsal 11.06.2020 v 10:41

Hoj. Moc pěkný cestopis. Díky! Ať to jezdí.

31081 (664) napsal 10.06.2020 v 10:32

Opravdu pěkný cestopis,fotky,místa a tip.

Jirboz (10) napsal 09.06.2020 v 17:47

Jiz dlouho jsem necetl tak vyborny cestpopis.Inspirace pro cestu po Slovensku.Parada.Jen tak dal.

rudirt (44) napsal 09.06.2020 v 13:37

Po delší době opravdu povedený cestopis a fotky!
Ten závěrečný odstavec je vyznání......
Díky a VŽDY ŠŤASTNÝ NÁVRAT!!!

mauna (0) napsal 09.06.2020 v 12:38

Cesta po Slovensku je dobře popsána a je inspirativní. Slovensko mám také v plánu a trasu trochu pozměnim... Pěkné fotky. Hodí se i připojené mapy.

Sedlám marauder 800

Radek

TondaBenda (1) napsal 09.06.2020 v 10:47

Vďaka za pekný cestopis a zároveň tip na cestovanie

dekel (29) napsal 09.06.2020 v 07:43

Nádherný výlet Krásny opis aj fotky Vďaka za príjemné čítanie

Nalge (31) napsal 08.06.2020 v 22:21

Veľmi dobre sa mi to čítalo. Prešli ste naozaj kus cesty, spolu Vám to svedčí, prajem veĺa šťastných návratov. Díky za výborný cestopis.

Jirži77 (10) napsal 08.06.2020 v 19:13

Super cestopis

JA-NE (763) napsal 08.06.2020 v 13:50

pekny cestopis

ivano (499) napsal 08.06.2020 v 12:31

Hezký motovýlet i čtení....jako bychom jeli s váma ... Slovensko máme taky rádi a často tam jezdíme. Je fakt, že za jednou se nedá vše stihnout a je třeba si nechat jiné na příště...třeba zatopený lom Šutovo, Lučky, lesní termál Kalameny - vše u jedné cesty a blízko sebe ...aj,aj. Není to reklama.. ale super ubytko Pod šípom v Lubochni u Michala Rapoša. Vřele můžem jen doporučit . Za chvíli tam jedem zase. A všem krásnou motodovču a hlavně kolama dolůůůůůů

jiřus69 (11) napsal 08.06.2020 v 08:21

Ahoj Slime, přestože s tebou souhlasím s tím, že Cesta je cíl, tak tvůj cestopis je úchvatný.
Všechna ta zajímavá místa s fotkami a doprovázena vždy zajímavým popisem nebo nějakou zajímavostí. . Když to čtu, skutečně cítím vůni trávy, jehličí a vody.

Ondros (158) napsal 08.06.2020 v 07:16

Krásný cestopis, Slovensko mám moc rád

Jinak ohledně soch Michala Olšiaka, ono to není jen tak jednoduché, oficiální seznam opravdu všech soch neexistuje, jsou na Moravě, v Čechách i zahraničí a vytvářel i pro soukromé firmy, které je mají ve svých areálech