Po dvou kolech až na Havaj

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

KAREL_PLAY3
KAREL_PLAY3 (29) napsal 6.8.2017

Uzavřená skupina, to to vysvětluje Tak to je dobře, už jsem se bál o svůj zrak

rogerst
rogerst (2) napsal 3.8.2017

díky, pochvala potěšila
šlo akci uzavřené skupiny, takže pozvánka ani nebyla
všichni účastníci buď měli nebo stále mají NTV Deauville

KAREL_PLAY3
KAREL_PLAY3 (29) napsal 3.8.2017+1

Opravdu pěkný moto výlet. Velmi dobře se tenhle cestopis četl a to nejen díky hezký češtině a pohodovým momentkám, ale i díky humoru. Nejvíc mě asi pobavila poznámka o odjezdu řidiče bez spolujezdkyně a taktéž věta "Blafání dvanácti motorek ruší dopolední klid, domorodcům údivem vypadávají hrábě z rukou.." , při který se mi nemohlo vybavit nic jinýho než..

Šlo zřejmě o příjemnou přátelskou akci a jak už několikrát zaznělo v komentářích níže, tolik strojů a posádek na jednom moto výletu, to se jen tak nevidí. Vážně pěkný. Škoda, že jsem si tady na Motorkáři.cz nevšiml nějaký pozvánky, ale třeba jsem se jenom špatně díval. No nic, tak ať Vám to dál jezdí pokud možno bez potíží a užívejte si pohodu v sedle svých oblíbených strojů po celou letošní sezónu

chevyr
chevyr (2) napsal 1.8.2017

Jo Havaj (Gavaj) taky jsme se takhle vyfotili

KozelCH
KozelCH (10) napsal 1.8.2017

Skvělé, díky že si někdo vzpomněl na Route18 a navíc že to byli Deauvillkáři, kterých skupiny jsem členem! J.

karlospv
karlospv napsal 31.7.2017

Zajímalo by mne kdo vybral zrovna penzion na Splávku v Prostějově.
Jinak cesta super, domluvit se tolik motorek da zabrat. Kolikrat je problem aby se damluvilo ve 4.

sly64
sly64 (7) napsal 31.7.2017

Ahoj,souhlasìm s borcem s předešlým komentářem,já se na kempu někdy neshodnu ani s baťůžkem.Závidím!!!JInak supér.

fidlimydli
fidlimydli (309) napsal 31.7.2017+4

To teda hledím, že se dokáže domluvit a vyrazit 17 motorek.

Ale 1000km v koloně s očima přilepenýma na zadní světlo předemnou je pro mne jako radikálního sólistu nepředstavitelných.

maldr63
maldr63 (1) napsal 31.7.2017+1

dali mi medaili...

Marťas33
Marťas33 napsal 31.7.2017

Paráda hned bych si to zopakoval Děkuji za připomenutí