sumoto_leden

Okolo Tater do Maďar

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

Rapper (0) napsal 11.07.2012 v 21:56

Zdravím z Valmezu do Vsetína Loni jsem si takhle dal "okolo republiky". Čtyři dny, tři noclehy: Jindřichův Hradec, Františkovy Lázně, na skok do Aše (nešlo vynechat nejzápadnější město s tak zvláštním jménem) a jako bonbónek třetí nocleh nahoře na Ještědu. Absolvoval jsem to tehdy na GS500, byla to její poslední větší cesta, než šla z domu. Teď proháním ZR7 a letos "mám za sebou" jednu dlouho plánovanou a nakonec neuskutečněnou cestu na poloostrov Hel u polského Gdaňsku Kamarádovi to nevyšlo a samotnému se mi až tak nechtělo ... uvidíme co dál, ale rozhodně letos nějaká velkojízda ještě bude, až přijde ten správný nápad. Jak tady psali jiní - sny se mají plnit a motorka je k tomu ideální prostředek. Ať ti to jezdí

Prcin (0) napsal 26.06.2012 v 22:54

Super. Letos jsem na tom stejně jako ty. Plánuji projet ČR zatím co má polovička bude pálit své tělo v Chorvatsku (příprava přátel sžehu ) Ale trochu mne tvůj článek nahlodal. Jako kluk jsem jezdil na Ružinou a mám tam spoustu známých.I po letech ( nebyl jsem tam cca 10 let) jsem poznal křižovatku i tu hospodu . Super článek a držím ti palce .

Štěpka. (6) napsal 24.06.2012 v 12:46

Perfekní a to nejlepší na tom je,že člověk si plní své sny.Mám to taky tak,konečně nastala doba kdy to jde,tak proč toho nevyužít..hodně šťastných a hlavně pohodových kilometrů

Podas (6) napsal 23.06.2012 v 18:47

Co se mi na tom líbí???-- Asi bych řekl--Za málo peněz hodně muziky.Fakt dobré.Dnes, když má každý málo času, jedeš 3 dny svezeš se celkem pěkně, něco uvidíš a i zažiješ ani moc neutratíš a poznáš blízké okolí.

Finč (89) napsal 22.06.2012 v 17:45

Seikos to napsal úplně přesně Jinak pěkně napsáno. Fandím každému, kdo se nebojí vyjet za hranice

Slezsky (14) napsal 22.06.2012 v 14:49

seikos:Tak tohle je naprostá pravda,absolutně s tebou souhlasím a jdu úplně tou samou cestou a postupně si plním své sny.Každý rok nějaký krůček či krok navíc

Hnilda (36) napsal 21.06.2012 v 22:50

Krásný přeji hodně pohodových km část tvé cesty mám už taky za sebou

seikos (975) napsal 21.06.2012 v 20:12

Pěkný je na tom to, že si ty sny pořád posouváš výš a výš. Začneš na 125 a lítáš po Čechách. Máš sen se podívat za hranice. Koupíš první velkou mašinu a troufneš si na Slovensko. Je to kousek, domluvíš se a kdyby něco, každej pro tebe přijede.
Jenže všichi kvákaj o Grossglockneru. Takže další rok GG, pak Stelvio, odvážíš se do Švýcarska, pak Dolomity a jižní Francie. To máš tak 4 roky za sebou a evropa tě už moc neba, protože to je všude stejný. Takže přepluješ na Korsiku, nebo se šoupneš do Rumunska.
V Rumunsku se ti tak líbí, že další 3 roky prozkoumáváš Ukrajinu, Moldávii a Krym. A tak dál.
Samozřejmě po těch X letech do tebe hučej kamarádi, že co si tak projet Route66 v USA.
Takže svá sny máš pořád a čím dál tím dál

Pěknej cestopis

Iro (0) napsal 21.06.2012 v 19:07

super článek, něco podobného mám v plánu taky, takže teď jsem ještě víc natěšenej

-HARYS- (28) napsal 21.06.2012 v 15:27

Slušné,zajímavé! Na Slovensku je pěkně!

Jarišek (0) napsal 21.06.2012 v 12:15

Krásné počteníčko. Teď jsem taky uzrál pro cestování na mašině a tvůj článek je perfektní inspirací. Slovensko a Maďarsko je taky, jak se říká, můj šálek čaje. Tak krásné ježdění přeju.

rudirt (44) napsal 21.06.2012 v 11:41

Pěkné čtení, vidět, že sis to užil.
Pouze malá technická, v profilu máš 41 let, a na vojně jsi byl už před 30-ti léty?? To Tě odvedli už v 11-ti?
Nic ve zlým, a vždy šťastný návrat!!!

niki12 (0) napsal 21.06.2012 v 11:09

Veľmi pekný cestopis,pekne napísané,plánujeme niečo podobné s kamarátom.SUPER.