Okolo kolem Slovenska a jednou nohou na Ukrajině

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

hycomat (1) napsal 07.10.2013 v 21:20

pekne napísané,som rád,že sa vám u nás páčilo.Mimochodom,bez urážky,nie Draganský,ale Dargovský priesmyk.Držím palce.

AliFZS1000 (21) napsal 22.09.2013 v 23:08

Paráda...skvěle, Ftipně a tak vůbec moc dobře a zábavně napsaný Ještě bych dodal, že máš veliký štěstí na Boženku. Když nějaká paní začne s motorkářem a pak je jí to rychle proti srsti, jsou problémy...zejména, když by motorku nejradši poslala z domu do nenávratna a nahradila to chůzí po obchodních centrech atd.(bohužel vlastní zkušenost) Díky a přeju nekonečné množství společných km v jedné stopě

kastro (8) napsal 22.09.2013 v 08:37

Výborně napsáno, skvěle jsem se pobavil

hruso25 (40) napsal 20.09.2013 v 21:35

Krásne čítanie. Som sa nasmial. Keď som bol naposledy ja v Domici,tak okrem Mauzolea "vstupná brána do jaskyne" tam bola len dvojmetrová burina.V Domici ste spravili osudovú chybu,ináč povedané , ak ešte niekedy pôjdete tým smerom pokračujte ďalej a asi do jedného kilometri ste v Maďarsku,Aggtelek. Je to vstup do Domici z maďarskej strany.Pozri uja Gooogla.
Spišský hrad si zopakujte,stojí za to.Aj Levoča je pekná,parkovné za motorky sa tam neplatí.Ako hovorí levočský vyberač parkovného,že kým tam bude on motorkár, tak žiaden z nás neplatí za odstavenie tátoša.(bolo tu už o ňom písané).Z Tatier,Pienin je dobre pozrieť do Polska.Zakopané.Niedzica.

Miluna1 (24) napsal 19.09.2013 v 23:35

Gratuluji k pěknému výletu. Jinak peníze dá ukrajinským" strážcům zákona" jen hlupák, nebo člověk, který má peněz dost.

-MP- (9) napsal 19.09.2013 v 22:03-2

Paráda . zavzpomínal jsem na loňskej vejlet do stejných míst . Slováci jsou naprosto úžasní . Na hranicích na UA jsem byl tam vyřízenej za 20 minut a zpět za 10 minut . A bez jakékoliv bankovky v pase . S celníkama jsem pokecal , poradili kde sehnat nalepku UA . Ale v Mukačevu na té první velké křižovatce od Užgorodu si mě vychutnali policajti . Tam jsem musel dát úplatek - veškerou hotovost co jsem měl - jinak bych tam byl na té policejní stanici zavřenej asi doteď .
//mp-iglau.galerie.cz/5857160-sk-a-na-skok-ua-09-2012

valasek (153) napsal 19.09.2013 v 21:31

Pěkný výlet a Boženka je dobrá borka Jenom nerozumím tomu, proč tolik lidí vyráží na motodovolenou bez pořádných nepromoků

Jurkes (0) napsal 19.09.2013 v 14:36

Byl jsem na východě Slovenska předloni,bezva cesty,bezva lidi,oživil jsem spolu s bráchou vzpomínky na dětství. Článek supr,hodnotím,Tě i za to,že si to nevzdal jako jiní co měli jet s Tebou ,poklona i Tvé přítelkyni. Jurkes

Hery22 (20) napsal 19.09.2013 v 11:17

pár fotek z dukelského průsmyku poznávám, byli jsme tam letos taky ale já měl na to bohužel jen tři dny, takže si to budu muset zopakovat a projet důkladněji. Šok ze slovenských cigánů jsme měli taky

milda65 (2) napsal 19.09.2013 v 08:16

Dobré počteníčko . Obdobnou trasu jsem měl také letos v plánu. Bohužel to časově nevyšlo, tak snad příští rok. Dík za inspiraci