ČeZko Slovensko

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

fidlimydli (319) napsal 08.01.2014 v 02:30

Tomas75 píše, že by se na takové motorce propadl hanbou, kdyby na ní měl někam jet. Vsadím svou pověst, že když vedle této Čízy zaparkuje svou Suzuku o desetinásobném objemu, nikdo si japonce ani nevšimne.

Jinak za všechny Tvé cesty.

Jardas444 (10) napsal 08.02.2013 v 16:12

Moc hezké počteníčko,pohodové cestování a krásná Zuzka .Jsi frajer,klobouk dolů

Tomas75 (-3) napsal 17.11.2012 v 18:46-2

JJJ chlape smekám před tvým výkonem Já bych tohle na tom tvém stroji nedal . Za první kvůli již níže zminovaným vybracím a za druhé že bych se propadl hanbou na tom ještě vůbec někam vyjet . Od svých 17 let jsem jezdil na čz a potom na kyvce 250 kterou mám ještě dodnes ,ale noční můry z ní taky . Neměl jsem k takovýmto motorkám nikdy vztah a jawku držím vyloženě kvůli penězum , protože je to lepší než úspory v bance , nicméně se ale těším až jednoho dne pomaže .
Jinak tobě fandím a at ti to jezdí a hodně štastných km .

Bob13 (1) napsal 25.08.2012 v 17:34

Moc hezký.Toto je cestování co se mi líbí.Určitě bych se přidal.

koudelka_v (6) napsal 15.08.2012 v 00:07

Krásná Zuzka a pěkný výlet! Přeji další vydařené cestování!

dančic (0) napsal 14.08.2012 v 21:20

Obdivuji vůbec tento nápad vyrazit na ČZ 150, osobně bych do toho nešel, ne snad kvůli spolehlivosti nebo stáří stroje, ale kvůuli těm děsným vibracím co právě 150ka má. Jednu jsem dával dohromady, B-čko s tvrdým zadkem, těch udávaných 85 jsem na ní jel a musím říct, že to byl jeden z mých nejstrašidelnějších zážitků za řídítky chtělo to ze mne vytřást duši hlavně proto obdiv, na Robotu jsem pár set kilometrů najezdil a musím říct: ať žije Jawa 100 Robot! I přesto, že je o nějakých min. 10 let starší, menší a nemá vpředu teleskopy, tak je to proti 150ce moc pohodlný strojek. Díky za fajn počtení v cestopise

boek (1) napsal 14.08.2012 v 17:57

Tomu já říkám cestování

milfordoj (18) napsal 14.08.2012 v 17:11

Díky za komentáře. Letos už jsem byl opět, ale na cestopis to nebylo, tak jen jako záznam do deníku - //www.motorkar...to-denik/?muid=73972

láďa prášil: to mě taky napadlo, ale neosvědčilo se to. Někdy to fungovalo, někdy ne, záleží jakou má zrovna Zuzka náladu

mimo (20) napsal 14.08.2012 v 13:59

Zuzka je krásná slečna v letech(narozdíl od ženských bude stále jen hezčí).Ty jsi dobrodruch moc pěkný

Irena.iris (0) napsal 14.08.2012 v 11:15

No paráda,takové ježdění se líbí i mě .
Třeba se příště přidám

laďa-prášil (73) napsal 14.08.2012 v 07:35

Problém svíček: na moto sice nemám, ale teď mi blbla pila trochu a mechanik mi doporučil nechat pilu běžet na volnoběh, než ji vypnu po velké zátěži. Že právě po tom, když se "horká" vypne, může odejít izolace (během fůry dřeva 2x se mi dostal bordel pod řetez, sekla se zdechla a už jsem ji nenatočil). Jinak dobrá projížďka, zetku jsem měl taky, je to jediná motorka, co jsem prodal, když jsem potřeboval nějaký kačky, na spotřebu by se s tím dala jezdit Eko-soutěž

Šotek (96) napsal 13.08.2012 v 15:01

Jirboz byl rychlejší, tak to napíšu jedním slovem: paráda

Duchy10 (7) napsal 13.08.2012 v 08:36

Hodně solidní výlet.

Jirboz (11) napsal 13.08.2012 v 06:29

Pekny vylet na pekne motorce.