Banditi na Slovensku

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

zizour (12) napsal 10.01.2017 v 07:36

Celkem dobrý, po tolika letech. I fotky jsou, ještě analog nebo první digital? Tento rok to můžete zopakovat po deseti letech. Jestli se ještě najdete. :-?

tramp57 (15) napsal 07.04.2014 v 21:12

Banditi, nebo lépe "zbojníci" na Slovensku. Asi Vám ten výlet něco dal, když si jej pamatujete tolik let.
Tak to má být.
PS. do pravých čobolských halušek se nedává uzené. Max. uzený špek. A není bryndza jako bryndza !

PýDžej (16) napsal 06.04.2014 v 18:08

Zdarec - na halušky doporučuju salaš Krajinka u Ružomberku - a taky maj skvělé sýry a výstavku starejch traktorů.

-PJ- (-3) napsal 05.04.2014 v 16:06

Ale musim naozaj uznat ze dnes uz je na Slovensku problem sa dostat k echt dobrym haluskam. Inak fakt zaujimave ze 7 rokov staru historku si vobec este pamatate :)

Kov (23) napsal 03.04.2014 v 17:07+1

Sepsat 7let starý výlet jako cestopis to je docela síla! Protože to mám za humny, tak mám Slovensko projeté křížem krážem. Jezdím tam rád. Jsou tam fajn lidi, fajn ceny, krásné hory a termály

Hery22 (20) napsal 03.04.2014 v 15:43+1

Taky rad jezdím na SK
To že jsi měl měl smůlu na halušky je mi líto, to já si tam vždy pochutnám
Jet na slovensko a nedat si halušky, to jako bys tam ani nebyl

jarqo9201 (2) napsal 03.04.2014 v 13:56+2

Ak by ste chceli poriadne bryndzove halušky, tak treba zajsť do Starej Ľubovne a tam je Salaš u Franka... tam to je naozaj výborne. My na vychode sme Rusíni, hovoríme rusínsky nie ruslinsky . Inač pekný cestopis

Hondasl (107) napsal 03.04.2014 v 10:03

parádní dovolená, Na Slovensko se rád vracím. Je tam fakt pěkně a dost míst stojí zato navštívit. A udice příště nebrat, stačí pytlačka