sumoto_leden

40 v jedné stopě aneb splněný sen

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

majky72 (131) napsal 24.10.2016 v 18:19

ahoj Kaspaji, presne si spomínam na tvoj článok moja cesta domu aj treto že som v čase čítania bol na tom nejak tak podobne na krku 44 a v rukách prihláška na vodičák , po rokoch si idem plniť sny takže presne chápem tvoje pocity a radosť z výletu tiež som si tento rok užil kratučkého trojdňového tripu čoskoro by mal vyjsť cestopis ...za mňa prajem kopec super ciest zo šťastným návratom

Fantom250 (1) napsal 22.10.2016 v 23:02

Dík za souřadnice. Jestli to vyjde tak se chci na Duklu a okolí podívat příští rok, tak sbírám info.

kaspaji (4) napsal 22.10.2016 v 16:47

Díky za komentáře a připomínky.
>Meli: Na té Dukle jsme fakt žádné velké parkoviště nenašli. Ale je fakt, že jsme nebyli až nahoře u té rozhledny, byli jsme už dost utahaní.

>Famtom250: Dostavník stojí před Rančem pod Ostrou skalou kousek od Dobšinské ledové jeskyně 48.8734353N, 20.2793517E. Slušně tam vaří za rozumné ceny, sedí se uvnitř i venku, doporučuju...

Fantom250 (1) napsal 22.10.2016 v 13:41

Ahoj, odkud je , prosím Tě, ta úvodní fotka dostavníku ?

fábulus (-1) napsal 21.10.2016 v 10:20

To srdce není generála Svobody, ale generála Jaroslav Vedral Sázavsky.

Rohal (60) napsal 21.10.2016 v 09:01

Také se mi letos splnil sem UK na pár hodin. Již nikdy více.
Celnici jak popisuješ jen s tím rozdílem že jsme jim nedali ani kopějku.Proč také.
A památník také jsem v tom měl chaos ale dostali jsme se s motorkou až k samotnému.
Vpravo po projetí parkoviště pro kamiony po stezce pro chodce jsme se tam prodrali.
A o památníku ve Svidníku jsem neměl ani potuchy ve škole se učilo jen o dukelském památníku.

Meli (195) napsal 21.10.2016 v 07:14+3

Přímo pod pomníkem na Dukle je parkoviště jako krá..va... Co údolí smrti? navštívili?
Pamatuju doby za komárů to bylo všude plné zájezdů - po revoluci to začalo strašně upadat, ale naštěstí od roku cca 2006 zase tu techniku co tam stojí po kopcích natřeli, kolem to sečou a je to zase působivé... jen těch turistů tam takové davy už asi nikdy nebudou.
M.j. kousek nad pomníkem na Dukle je puklé srdce gen. Svobody a pak pěkná rozhledna