S Vesmírem za zády!

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

PetNed (37) napsal 05.02.2020 v 16:55

Ondro, super .
Byl jsem na tvé přednášce, sledoval jsem tvé výprávění i na Genezi v Motoplkách a pořád si to užívám. Určitě částečně proto, že sám to plánuji projet. Akorát jako dvě cesty - Gruzii a Pamír. Momentálně vidím jako největší problém uvolnit se v práci. Pořád ale věřím, že to nějak dopadne.
Držím ti palce moc a moc. Na Magadan to budeš potřebovat .

Finč (89) napsal 04.02.2020 v 13:00

Skvěle a čtivě napsanej cestopis Plus neskutečně pěkný fotky!

Vždy, když se tu něco podobnýho objeví (a to neni moc často), mám chuť přestat psát, co mám rozepsáno

MartasUS (109) napsal 04.02.2020 v 11:04

Cestopisy tady moc nečtu. Někdy na nějaký zabrousím a pokud mne to nechytne na 10ti řádcích tak klikám zpět. Ten tvůj mne docela bavil hned od startu.
Budeš podobná krevní skupina jako já. Nebát se a tak nějak mít všechno trochu na háku. Prostě sednout a jet. Pecka
Jinak do budoucna doporučuji jet na zánovní motorce a nebo na motorce co opravdu znáš. Jentak na slepo koupit a hned jet a ještě k tomu KTMku

jets (522) napsal 03.02.2020 v 16:36

ahoj, zaujala mě věta že jste měli domluvené předání motorek na vlak na určitý termín. Přes koho a jak jste to měli domluvené? Zatím se mi nikdy nepodařilo najít jak domluvit odvoz motorky z Moskvy v určitém termínu. Vždycky jsem dostal informaci typu - dojeď do Moskvy, tam si to na nádraží domluvíš a potom motorka pojede v rozpětí hned - pár dnů. Pokud jde domluvit transport dopředu na přesný termín, tak by mě to hodně zajímalo. Díky.

31081 (670) napsal 03.02.2020 v 10:13

Vše bylo řečeno- Super A vzhledem k tvému věku jsi teprve na začátku,ještě toho stihneš mnoho

PEPEE01 (346) napsal 03.02.2020 v 08:40

Smekám klobouk!! Jo a taky závidím, hodně Krásný cestopis, nádherný fotky, hezký videjko. Jsi velký dobrodruh a frajer!! Přečetl jsem to jedním dechem. Někdy bych se tam chtěl taky podívat, ale rodinné, finanční a pracovní závazky, mi to určitě neumožní. A sám bych to nedal ani omylem. Přeju ti, aby ses z každého výletu vrátil v pořádku domů. A těším se, až nám budeš zase vyprávět zážitky z jiného světa.

Lukeeno (2) napsal 02.02.2020 v 12:28

Super sleduju tě na fb a tak komplexní shrnutí bodlo Na čem to pojedeš letos?

VlastiMatty (4) napsal 02.02.2020 v 09:58

Ahoj,
krásný cestopis, krásné fotky!
O to víc mě mrzí, že jsem nestihla tvou přednášku, která byla u mě skoro před barákem!

Doufám, že to nebyla poslední cesta a poslední přednáška!

Jen tak dál!
Méně poruch a více zážitků na příští cestě přeji!

Eso_Rimmer (383) napsal 02.02.2020 v 08:21

ne vzdy muze za vse motorka. nekdy tomu pomuze spatny servis, nekdy spatny jizdni styl a samozrejme, nekdy masina samotna. hazet ale vse jen na masinu mi neprijde uplne fer. zajimalo by me, jestli je do te cesty zapocitano i tech pet tis. km letadlem. je to posledni dobou takova moda, prijde mi. me dojmy napr. z Armenie jsou zcela odlisne, ostatne o tom uz psal i Radbzi.

macro (0) napsal 01.02.2020 v 22:32

Pekné a miestami nepochopiteľné. Pamír aj Bajkal som dal minulý rok, ale severnú cestu nad Bajkal asi ťažko. Na tú KTM toho bolo veľa a mám obavu , že ani iná moto by tie otrasné úseky nedala, ale to je vec názoru.
Opis cesty a zážitky super. Očakávam , že onedlho sa dostaví nutkanie opätovného Pamíru , ako sa to deje aj mne.
Želám veľa km a neviem či oceníš aj zníženie počtu tech. prob. Niekedy som mal dojem, že si ich privolávaš. Pekné a pre motorkárov ako med na muchy. O niekoľko rokov sa to bude dať spraviť na cestnej moto. Číňania stavajú diaľnice v str. Ázii ako diví! Takže onedlho pohodový výlet s jediným nárokom na čas.

Petr11372 (3) napsal 01.02.2020 v 21:17+1

Pěkné video.

prebla (87) napsal 01.02.2020 v 18:52

Nádhera,nádhera a ještě hodně vitality a hrdinství .BRAVO

Destroyer (237) napsal 01.02.2020 v 18:21

Ty jses totalni magor. Samosebou ze v tom nejlepsim slova smyslu. A ja to slupnul i s navijakem!

myrryn (28) napsal 01.02.2020 v 17:03

rabdzi (6) napsal 01.02.2020 v 13:32

Ondrej, bajecne ! Az som sa spotil ...

Dakujem.

S nazorom na Armeniu vsak nesuhlasim.

Ale Afganistan ma zaujal. Nakoniec, ako vsetky krajiny na A ...

Kedy budes na vychode Slovenska ?

Bandit-Kralik (7) napsal 01.02.2020 v 12:49

Mohu tě požádat aby jsi více rozvedl ten problém s regulátorem na Tenerce? V čem byl problém....v samotném dílu, nebo zkorodoval kontakt na připojení. Máš nějakou radu, jak tomu předejít? Kdyby jsi si udělal čas a zhodnotil další neduhy, problémy Tenerky. Sám na této moto jezdím, rád bych podobným věcem předešel. Díky za odpověd, Jirka.

synapka (11) napsal 01.02.2020 v 12:24

Byla jsem na tvé přednášce a článek jen doplňuje tuto úžasnou cestu!! Fotografie nádherné a konec videa vystihuje vše..... Tvoje emoce netřeba komentovat Přeji ti, aby letos cesta dopadla podle tvých představ a technika tentokrát nezklamala!

MAJK_TORTELINA (19) napsal 01.02.2020 v 11:48+2

Díky za skvělý cestopis, nádherné fotky. Smekám.

AdventureFree (-12) napsal 01.02.2020 v 11:36+1

Díky za příjemně strávený čas u pěkně napsaného cestopisu, který se zhltne jedním dechem, bez zbytečné omáčky a nesmyslně dlouhého textu..nádherné fotky a pěkně sestříhané video

jaro27 (78) napsal 01.02.2020 v 10:28+1

Ťažká paráda.
Vďaka za zdieľanie a za tipy.

Onducha (2) napsal 01.02.2020 v 10:05

Ahoj a předem smekám........, odhodlání, odvaha, trpělivost, utrpení, spokojenost a pocit štěstí, to všechno tě potkalo.......Četlo se to parádně, ne každý, má na to koule!!!.. Fakt super. Hodně další spokojených km. Techniku nebudu hodnotit, posrat se může vše.

mardock (73) napsal 01.02.2020 v 08:25

No fakt hustý. Teda s tou KTM to byl fakt pešek, že se takhle na ní pokazilo co mohlo. Ale pokračování na cizí motorce vystřihnuto jak z americkýho filmu Tohle vypadá na 3. pokus

Saku777 (0) napsal 01.02.2020 v 06:27

MAZEC, díky za krásné psaní, shltnul jsem to jedním (zatajeným) dechem, to bych si dal taky říct, i když je jasný, že ty horší chvíle byly dost "horší".
Klobouk dolů už za tu odvahu něco takovýho uskutečnit, o cestě jako takové ani nemluvím (nepíšu ). Díky moc, opravdu SUPER!