Rumunsko pro mírně pokročilé

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

Kiko11 (1) napsal 20.11.2017 v 19:40

Dobré, veľmi dobré čítanie, cca 80% tvojich ciest po RO (asfaltových), vrátane toho predchádzajúceho tripu, sme so ženou tiež pobehali, takže za mňa aj trochu nostalgie...

tanoz (5) napsal 26.10.2017 v 16:14

I když jsem na Tenhle cestopis narazil teprve včera, ale za mne bombový čtení. Díky Ti za to a přeji mnoho pohohodových km...

Mirah1 (0) napsal 17.04.2017 v 01:08

Paráda.Rád bych do něčeho podobnýho šel taky.Sám bych to asi nedal.Takže kdyby někdo , tak se rád přidám

Radek2107 (49) napsal 14.04.2017 v 19:46

Moc pěkný a inspirativní cestopis. Tento druh slohu se mi líbí

Finč (89) napsal 29.03.2017 v 12:19

Pěknej článek Nenech se odradit od dalšího psaní

fanty (18) napsal 28.03.2017 v 19:33

Já si to užil na 100% a co mě nejvíc překvapilo, že řidiči silných aut se s semnou nehonili ale vždy se snažili uhnout ke kraji skoro že neskončili v ní. To ráno na zricenine s ovcemi v povzdálí a vychazejicim sluncem, byl taky silný zážitek. Jelikož se.mi říká asfaltomrdal tak Tranfagaras s odřenýma kufrem v zatáčce byl taky neprekonany zážitek. Děkuji Saši ze jsme se vydali na tuto cestu spolu.

Clostridia (13) napsal 27.03.2017 v 22:00+1

Díky moc za ohlasy i ty negativní. Kdyby na m.cz všichni chválili, bylo by to podezřelé.

Cestování je o silných zážitcích a o jejich sdílení. Pokud jsem pobavila a případně inspirovala alespoň pár z vás, splnilo to moje psaní účel.

namor27 (0) napsal 26.03.2017 v 17:41

Je to pěkně napsané se vším všudy, závidím že jste našli odvahu k takové cestěa jsi statečná amazonka

alexander (12) napsal 25.03.2017 v 20:15

dobře ty,mě se to líbilo a myslím že ve dvou je to akorát..

strejdaBreta (1) napsal 24.03.2017 v 21:45

Napsala si to perfektně. A jestli se to někomu nelíbí, ať si prdel políbí.

MARTlN (54) napsal 24.03.2017 v 19:19

Fajne, naka mista poznavam, jel jsem loni. Na E-10, takze co nejvic mimo silnice a spokojenost !

faust1 (11) napsal 24.03.2017 v 19:17

Díky, moc hezký čtení. Vloni jsme ho projeli taky a teď po pár měsících se mně zdá mnohem lepší, než když jsme tam klouzali po kravincích a krmili hladový psy ... ale i tak to bylo moc fajn a jsem rád, že jsem mohl poznat něco jinýho, než Alpy a Dolomity

spike-cz (137) napsal 24.03.2017 v 18:09

Některé ty zápisy tady psali mistři prudění. Vůbec je neřeš a piš dál. Pro mne není cestopis o itineráři a jídeláku, ale o zážitcích z cesty. Děkuju, žes to napsala takhle, protože se mi na chvilku zvedla nálada a klesl krevní tlak. Kolama dolů a spoustu zážitků v jedné stopě.

MirisN (2) napsal 24.03.2017 v 07:16+2

Pěkný čtení, že by měl člověk chuť hned vyrazit s vámi

Quasar (6) napsal 24.03.2017 v 00:50

Paráda, já jsem se pobavil... Jen tak dál a přeji další kilometry bez nehody.

MartinVolejnik (0) napsal 23.03.2017 v 22:05

Jo je to hezky psané, a je tam dost míst které znám.
Pěkné fotky .
Letos tam jedu už po čtvrté a stále jezdím jiné trasy. Je to moc hezká země, ale taky se už civilizuje.

Přeji mnoho pěkných dalších cest.

Clostridia (13) napsal 23.03.2017 v 21:02+1

Jasný, máte pravdu, že je diskutabilní rozebírat některé detaily. Na druhou stranu nejsem jediná, kdo to kdy zmínil více než jednou větou a zřejmě ani poslední.

Další věc je, jak si každý z vás představuje cestopis - je to čistě o tom popsat do detailu čísla silnic, kvalitu povrchu a cenu benzínu? Napsat kde kdo spal a co jedl? Sepsat jen osobní zážitky a pocity? Slohově je cestopis docela volná disciplína a je to na zdejších cestopisech vidět. Každý má vlastní styl, každý přikládá váhu víc tomu či onomu.

Kritiku si vezmu k srdci, ale stejně to příště napíšu jak mi to příjde pod prsty, číst to nemusíte

Rohal> nevím jestli fádní, jiné určitě. Nevím jak moc hrálo roli, že jsem jela s někým. Když člověk jede solo, je to silnější zážitek a trochu mi to scházelo.

Slávek-TDM> kruci, dat jsem si nevšimla a už to bohužel nezměním byl to pochopitelně přelom Srpna a Září 2016.

majki.t (3) napsal 23.03.2017 v 19:28

Ahoj,pěkný cestopis.Potvrzuji,že Decebal,což je ta hlava ve skále,se dá přehlédnout. .Já se kochal pohledem na Dunaj a projel kolem.Druhý den jsem se z Eibenthálu vracel vyfotit.Díky,že nejsem jediný slepejš .

jawasy (56) napsal 23.03.2017 v 19:24+2

Diky za příjemné čtení a připomenutí mých cestovatelských začátků. Letos tam jedeme už po několikáté s prodloužením do Bulharska. Taková dovolená jak popisuješ je prostě nej a jestli někomu vadí tohle: .Dále popis tvého dosti osobního zdravotního stavu...kde popisuješ počet vyprazdnovacich procesů.Divné... ??? No tak si to má nechat pro sebe a ne do komentářů. Kvůli takovým já ani cestopisy nezveřejňuji a píšu si jen deník Přeju mnoho dalších krásných zážitků na cestách

Rohal (61) napsal 23.03.2017 v 13:17

Sašo, kóóóónečně jsi se dokopala a pěkně napsala ale něco mi tam na tobě chybí mimo toho střetu s dodávkou a střevních problémů. Zbytek byl takový fádní.

31081 (666) napsal 23.03.2017 v 10:01

Pěkně čtivě napsáno

Zutro (0) napsal 23.03.2017 v 09:29

caveman> tak ty asi nesleduješ malou dominiku co... ta je posraná furt

Slávek-TDM (129) napsal 23.03.2017 v 08:55

Pekne, hezky a ctive napsano, hezky fotky Ale oprav si ty datumy zacatku a konce v Detailech cestopisu

Caveman (-14) napsal 23.03.2017 v 08:40-16+2

Jako cestopis dobrý ale to že nemáš prachy je pro mne úplně zbytečná informace.Dále popis tvého dosti osobního zdravotního stavu...kde popisuješ počet vyprazdnovacich procesů.Divné...Bohužel jsem to nestačil přeskočit očima.Voz sebou Imodium a fakt ostrou kořalku

Jiri_V (8) napsal 23.03.2017 v 07:38

Ahoj Sašo, hned ráno hledám tvůj nový cestopis, opět výborné.

Daliss (24) napsal 23.02.2017 v 14:02

Sašo, to víš, Pepík se chlubil. Tak sem si to přečetl a tohle mne zaujalo, neb sem tu hlavu už hledal na netu a nikdy se mi to nepovedlo najít, takže díky za souřadnice Konečně vím kde to hledat
A projížďka s kámošema na lodičce mne taky nebere ale dík za info

Clostridia (13) napsal 22.02.2017 v 10:54

Júú, ještě to ani nevyšlo a už mám komentáře

Dalissi, ano, to je ono. Ta socha je mírně schovaná za rohem a když ji nečekáš, snadno ji přejedeš(Pepa taky přejel, takže jsem ho tam fotila až při cestě zpět). Je to zhruba 15km od Oršové proti proudu Dunaje (GPS 44°38'27.9"N 22°17'29.9"E). Poznávací znamení je most přes slepé rameno Dunaje a před ním stánky a docela dost parkujících aut. Kdybys chtěl, je tam chlápek, co nabízí turistům projížďku lodí po Dunaji(mimochodem sám jezdí na enduru). Nebylo to ani drahý, ale nic pro mě.

Daliss (24) napsal 21.02.2017 v 19:26

Pěkně napsané, dobře se to četlo a konečně vím, jak se ten Pepa v tom Rumunsku měl. Jen otázka, jak tam píšeš o te hlavě, to je takova ta velká hlava ve skále u cesty? Kde to přesně je?