Podruhé na výletě

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

BalvanSK (0) napsal 29.11.2017 v 18:11

pekne citanie... kludne sa na nejaku cestu pridam

siminka66 (1) napsal 10.11.2017 v 17:23

super ,moc pěkný čtení.

tonda0 (31) napsal 09.11.2017 v 07:55

Super. Hezký článek. Žádný zbytečný keci kolem. Jen zážitky. Co přinesla cesta. Poznals výhody i nevýhody cestování samotný. Když jsi sám máš všude k lidem blíž. To jsem poznal i bez motorky. Za mne za jedna a palec nahoru.

Keymal (0) napsal 27.10.2017 v 07:06

já tyto kluky obdivuju...

Atomicc (0) napsal 26.10.2017 v 13:27

Odvážnej Hlavně, že sis to užil a do budoucna přeji další fajn zážitky, o tom to přece je A hlavně opatrně...

Airborne (0) napsal 25.10.2017 v 21:36

Pěkně se to četlo, dokázal jsem si to představit...musel to být zážitek, ale sám jet, na to bych taky neměl koule :)

matoupetr (0) napsal 24.10.2017 v 18:50

seš BOREC
možná máš odvahu, nebo nemáš rozum . stát se může cokoli ,příště sám tak daleko nejezdi .
jinak fakt dobrý

Stanley78 (14) napsal 21.10.2017 v 11:49

Seš borec. příští rok jedu tím směrem, ale ve dvou. sám bych asi neměl koule...zatím.

sly64 (9) napsal 20.10.2017 v 22:18

Ahoj.Ale jsi velký motorkář,právě jsi to dokázal.Nevím jak ostatní,super výlety kdy se vše podaří jsou paráda,ale mi se nejvíc vrylo do paměti,když se nic nedařilo:počasí,technika a třeba lidi okolo.Čtení jsem si moc užil a bylo mi líto,že to není delší.Díky.

jaruš1974 (5) napsal 20.10.2017 v 15:57

Moc hezky napsáno, na začátek - fakt daleká cesta, oceňuji odvahu vydat se bez zkušeností sólo
Škoda toho zranění ke konci, ale zvládl jsi to skvěle. Přeji hodně šťastných kilometrů při dalším dobrodružství na cestách. Ať se daří

Otaaak (2) napsal 20.10.2017 v 11:51

Paradni cestopis. Skvele, ze jsi si to tak uzil. At se dari

JiB (29) napsal 19.10.2017 v 22:21

Moc hezký, čiší z toho vyprávění život
Přeju hodně dalších a podobných prožitků!

66lukynek (10) napsal 19.10.2017 v 21:21

Seš borec . . .
Pěkný čtení

Radus88 (8) napsal 19.10.2017 v 20:57

Na zacatek fakt dlouha cesta

braunecek (1) napsal 19.10.2017 v 20:01+1

Po přečtení článku jsem se vrátil k mým začátkům.Potěšilo mne to Klučina co si jde za svým cílem.Norsko je krásné,ale nechej si to,až budeš jezdit moct jen po cestě.Kdyby jsi měl zájem a chuť,jedu UA,Rusko,Gruzie,Ázerbájdžán.Je to více Off,ale to dáš.Když tak písni

ppm (0) napsal 19.10.2017 v 19:48

Výborně borče.Jsi šikula.I ta noha se zahojí.Někdy se prostě stane něco co se stát muselo.

elton (1) napsal 19.10.2017 v 18:38

Pěkné inspirativní.

MEK0TA (33) napsal 19.10.2017 v 17:21

Rumunsko jsem chtěl jet letos, ale nakonec jsem jel jen MNE, BiH, AL a SRB. A je to tam fajn. Na Srbsko mám poněkud odlišné vzpomínky, než píšeš, asi záleží na konkrétní oblasti. A s tou domluvou v cizině máš pravdu, já jsem například nikdy neuměl němčinu a v nouzi se ze mě sypala slovíčka jen to lítalo Norsko (resp. celkově severní Evropu) bych také rád navštívil příští rok, uvidím podle financí. Sice nemám enduro, ale když si vzpomenu, co jsem všechno projel na eFku, tak já osobně už jej asi ani potřebovat nebudu

mirabu (1) napsal 19.10.2017 v 17:18

Pěkné čtení
To Jeňula...
...já bych s tebou jel. Až se rozhodneš, tak mě kontaktuj.

Jeňula (20) napsal 19.10.2017 v 16:41

Ahoj,
moc hezky napsané. Cením si Tvé kuráže, vyrazit takhle sám. Já se do Rumunska chystám vyjet už dva roky, jenže jsem nikdy nesehnal nikoho do party, a sám jsem si netroufal. Po přečtení tohoto článku asi svůj přístup přehodnotím a vydám se na cestu i sám. Lepší v jednom, než nikdy.

Finč (89) napsal 19.10.2017 v 13:59

Pěkný chlape

Destroyer (237) napsal 19.10.2017 v 13:11

ahoj, pre mna po dlhom case opat hodnotny cestopis, vdaka zacat cestovat na motorke je vzdy dobre rozhodnutie, pri cestovani osamote je super to ze si blizsie miestnym a vsetkym ktorych stretnes. Ale ked sa nieco po.ere tak si na to sam.

majky72 (131) napsal 19.10.2017 v 12:35

Ahoj, pekna cesta skoda že predčasne ukončena. Tiež chodim sam tento rok som tak prešiel najprv Pobaltie potom Balkan (cestopisi snad skoro pridam😉) a nakoniec este vikend Slovinsko a kusoček Talianska vyhovuje mi to že si zastavim kde chcem idem kam chcem a ako vraviš nikdy nie si sam inak na Transalpine som pred rokmi zažil tiež burku hromy blesky ale to tam ešte nebola cesta iba šotolina nikde nikto len nas par bajkerov na horskych bicykloch Srbsko ako opisuješ tak si išiel Vojvodinu za krasnou prirodou treba prejst Dunaj a odbočit z hlavnych tras bokom do hôr a inak Do Srbska chodim mam tam aj znamych a vo Vojvodine žije kamaratova rodina a v Srbsku sa vždy citim najbezpečnejšie ale ano ked som išiel prvy krat tiež mi tu u nas hovorili prvy deň ta okradnu zabiju a potom ešte znásilna

31081 (670) napsal 19.10.2017 v 12:28

Pěkné.Krásné fotky.Asi tam budem muset vyjet.

jets (522) napsal 19.10.2017 v 12:11-1

Pěkný příběh, škoda toho zakončení, ale zase máš zážitek, který jen tak někdo nemá .
Akorát bych teda nesouhlasil s tím, že Fagarasan je pěkná asfaltka, mám pocit, že je tam ještě původní asfalt od Causesca. Hrbatý, nic moc... Na cenduru ještě celkem ok, ale parťák na VFR 1200 trpěl jak zvíře...
Což nic nemění na tom, žes napsal hezký příběh

jawasy (56) napsal 19.10.2017 v 10:01

Pěkný! Za tvé prví zkušenosti z cesty někam ven dávám - Letos jsem tam byl taky, jen o měsíc později (již po několikáté). Balkán se prostě jen tak neomrzí. O Rumunsku tu bylo už hodně napsáno,já si ale vždy rád přečtu něco nového a připomenu si své cestováni. Už to tam ale není ta správná divočina jak kdysi. Tady najdeš nějaké ty moje poznámky: //www.motorkar...cr=454.5454406738281 Přeji hodně šťastných kilometrů

puffybodie (390) napsal 19.10.2017 v 09:41

Pekny zazitek, zkusenosti a fotky Fotky parada. Uvidim jak pristi rok se zadari, chtel bych prvni takovy vejlet taky. Gdanks + Kaliningrad na zkousku